a9 750x300 1

Samsung Galaxy A9 coraz bliżej

Niedługo powinniśmy zobaczyć nowe dziecko Samsunga. Seria A może nie należy do tych najbardziej prestiżowych, ale coraz więcej klientów przekonuje się, że producent dba o wszystkich. Nawet tych, którzy nie wydają na smartfony dwóch średnich krajowych.

 
a9 750x300 1
Nie od dziś wiadomo, że ceny smartfonów czasem są zawyżane. Decyduje marka, której logo dumnie zdobi tylny panel urządzenia. Warto więc przyjrzeć się ofercie producenta bardziej szczegółowo, bo istnieje szansa, że ma on w portfolio równie interesujący model, ale odrobinę tańszy. Czymś takim może być właśnie Samsung Galaxy A9.
Ilość pojawiających się w sieci przecieków odnośnie nowego smartfona od Samsunga każe nam przypuszczać, że jego premiera powinna nastąpić już niedługo. Być może jeszcze w tym roku zobaczymy go na sklepowych półkach. Wprawdzie trudno nazwać serię A tanią, ale jest to coś, co możemy nazwać budżetowcami z wyższej półki. I tak również będzie w przypadku A9.
 
a9 750x300 2
Czego możemy się spodziewać? Do sieci przedostały się wieści z Benchmarku AnTuTu, ujawniając tym samym najważniejsze informacje odnośnie specyfikacji urządzenia. Samsung Galaxy A9 będzie miało dość duży ekran, bo aż 5,5 cala, co przełoży się na rozdzielczość 1920×1080 px, czyli FullHD. Nie wiadomo w jakiej technologii zostanie wykonany ekran, ale spodziewamy się Super AMOLED i być może nowego Gorilla Glass.
Procesorem będzie Qualcomm Snapdragon 620, a jego pracę wspomagać ma grafika Adreno 510. Pamięć RAM to 3 GB, a użytkownik dostanie na swoje dane 32 GB. Nie wiadomo jeszcze nic o aparatach, w jakie zostanie wyposażone Galaxy A9, ale mogą być to te same, które na pokładzie ma Galaxy A8. Czyli zestaw 16 oraz 5 Mpix. Spodziewamy się także popularnego ostatnio czytnika linii papilarnych.
Ile może kosztować Samsung Galaxy A9? To na razie tajemnica, ale miejmy nadzieję, że będzie to poniżej dwóch tysięcy złotych.
Źródło: SamMobile
Fot: jw.
____________________
Po smartfony Samsunga zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...