Samsung Galaxy C7 smartfon

Samsung Galaxy C7 Pro nadchodzi

Czy nadążacie jeszcze nad tym, która linia z produktów Samsunga jest jeszcze rozwijana, a która została ubita? Producent wypuszcza nowe modele z wyjątkową intensywnością, ale czy nowe Galaxy C7 Pro zainteresuje kogokolwiek?

Samsung Galaxy C7 smartfon

Najnowsza słuchawka ze stajni Samsunga ma zostać oficjalnie zapowiedziana jeszcze w listopadzie. Internet nie byłby jednak tym, czym jest, gdyby przecieki na temat smartfona nie wyciekły przed wydarzeniem. I tak jak zazwyczaj bywa, tak samo teraz możemy poznać niemal wszystkie elementy specyfikacji nowego sprzętu. Tylko czy naprawdę jest na co czekać w tym wypadku?

Samsung Galaxy C7 Pro powinien być mocarzem, a tak przynajmniej wskazuje jego nazwa. Tylko, że powinniśmy mieć świadomość tego, iż seria C nie należy do tych najbardziej prestiżowych. Mamy tutaj do czynienia raczej z produktami ze średniej półki – zarówno cenowej jak i pod względem specyfikacji. Na szczęście Galaxy C7 Pro nadrabia swój dość przeciętny wygląd tym, co skrywa się pod maską urządzenia.

Smartfon, który w benchmarkach ukrył się pod nazwą SM-C7010, będzie obsługiwany przez ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625, który taktowany będzie zegarem 2.21 GHz. Ilość pamięci RAM wydaje się więcej niż odpowiednia. Samsung Galaxy C7 Pro będzie miał bowiem aż 4 GB. Nie wiadomo wprawdzie ile miejsca zostanie przeznaczone na dane użytkownika, ale sądzimy, że nie będzie to mniej niż 32 GB. Choć bardziej prawdopodobnym wariantem wydaje się 16 GB i miejsce na kartę microSD. Ale na potwierdzenie tego musimy chwilę poczekać.

Wiemy za to jaką przekątną będzie miał wyświetlacz Galaxy C7 Pro. Mówimy tutaj o całkiem pokaźnym sprzęcie, bo ekran smartfonu ma mieć aż 5,7 cala. Jednak przy tym rozdzielczość wyświetlanego obrazu jakoś nie zachwyca, bo będzie to prawdopodobnie zwykłe 1920×1080 px. Sprzęt ma działać na Androidzie 6.0.1, ale jego cena wydaje się więcej niż przyjemna. Otóż za Samsunga Galaxy C7 Pro przyjdzie nam zapłacić około 200 dolarów. Czyli całkiem przyzwoita cena za urządzenie, którego specyfikacja zapewni bezproblemową pracę na smartfonie.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...