You are here
Canon XEED 4K600STZ – projektor do symulatorów treningowych Sprzęt 

Canon XEED 4K600STZ – projektor do symulatorów treningowych

„Canon Europe” prezentuje projektor „XEED 4K600STZ” – najnowszy model z serii rozwiązań instalacyjnych, który oferuje rozdzielczość obrazu 4K, a także wyjątkowo, jak na tę kategorię produktów, kompaktową konstrukcję o wadze zaledwie 26 kg.

Projektor XEED 4K600STZ Slide

Projektor „XEED 4K600STZ”, jako następca modelu „XEED 4K501ST”, rzutuje ostry i wyrazisty obraz z wysoką precyzją na zakrzywionych i wypukłych powierzchniach, także w trybie portretowym oraz przy projekcji kilku połączonych obrazów jednocześnie. Dzięki temu doskonale nadaje się do różnorodnych zastosowań, takich jak np. symulatory treningowe, ekspozycje muzealne, design oraz digital signage.

Urządzenie oferuje natywną rozdzielczość 4K (4096×2400), wydajne źródło światła o jasności 6000 lumenów i czas pracy do 40 tys. godzin (w trybie ultra-long life mode), zapewniając doskonałej jakości obraz 4K HDR. Dodatkowo najnowszy system optyczny „Canon AISYS” (Aspectual Illumination System) w połączeniu z kontrastem natywnym 4000:1 i kontrastem dynamicznym 10000:1 zapewnia głębokie kolory oraz doskonałą ostrość przy reprodukcji czerni.

Projektor XEED 4K600STZ Screen

„XEED 4K600STZ” został wyposażony w cztery wejścia DVI-D i dwa HDMI 2.0. Dzięki temu umożliwia wyświetlanie wysokiej jakości materiałów w rozdzielczości 4096 x 2160 do 60p z różnych źródeł i bardzo krótkim czasem opóźnienia na poziomie 16,6 ms. Projektor zapewnia także zgodność z oprogramowaniem Creston, Wi-Fi, USB i Ethernet, co pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem oraz daje możliwość podłączenia sieciowego.

Projektor oferuje stałą jasność w całym zakresie zbliżenia. Posiada obiektyw 4K z 1,3-krotnym zoomem oraz stałą wartość przysłony f/2,6. Co więcej, dzięki współczynnikowi rzutu 1,0-1,3, projektor pozwala uzyskać 120-calowy obraz z odległości zaledwie 2,7 metra.

Projektor XEED 4K600STZ Screen 2

Premiera projektora „XEED 4K600STZ” to kolejny duży krok na drodze rozwoju serii urządzeń instalacyjnych „4K Canon”. Kompaktowa konstrukcja i niewielka waga połączona z jasnością na poziomie 6000 lumenów sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie do różnorodnych zastosowań instalacyjnych. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania projektor sprawdzi się zarówno w środowiskach zaprojektowanych do przeprowadzania symulacji, jak i w przestrzeniach wystawienniczych, które wymagają zastosowania urządzeń o niewielkich rozmiarach i wysokiej rozdzielczości. Projektor „XEED 4K600STZ” w pełni odpowiada na te potrzeby i nadaje się zarówno do zastosowań konsumenckich, jak i spełnia wymagania profesjonalnych środowisk instalacyjnych – mówi Andreas Herrnböck, menedżer ds. rozwoju projektorów w dziale komunikacji wizualnej w „Canon Europe”.

Nowy model „XEED 4K600STZ” będzie dostępny wiosną 2017 roku. Więcej szczegółów na temat projektora znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie firmy „Canon”.

Źródło: Canon Polska

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment