Samsung Galaxy Gear – w sieci pojawiły się zrzuty ekranu

Ostatnio szum wokół inteligentnych zegarków nabiera rozpędu. Już 4 września będzie miała miejsce oficjalna premiera smartwatch’a od Samsunga. Tymczasem w internecie pojawiły się wycieki przedstawiające screenshoty z urządzenia.

samsungGalaaxy750x300

 

Galaxy Gear będzie wyposażony w 2,5 calowy ekran pracujący w rozdzielczości 320×320 pikseli. Napędzany będzie dwurdzeniowym procesorem, a 1GB RAM sprawi, że nie zabraknie nam pamięci. Podzespoły przyzwoite, szczególnie jak na zegarek prawda?

Zrzuty ekranu pozwalają wyciągnąć pewne wnioski. Dzięki nim dowiadujemy się, że synchronizacja urządzenia może odbywać poprzez NFC, nie jak dotychczas twierdzono jedynie poprzez Bluetooth.

Jest też zła informacja – zegarek prawdopodobnie będzie współpracować jedynie ze słuchawkami od Samsunga. Świadczy o tym ikonka Samsung Aps, zamiast Google Play.

Jak na razie żadna z informacji nie została oficjalnie potwierdzona przez Koreańskiego producenta. Zapewne stanie się to dopiero na oczekiwanej konferencji. 

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...