Imprezowy hit z butelką w tle, już na twojej komórce

Główną atrakcją każdej imprezy z czasów szkolnych była partyjka gry w butelkę. Kwestią czasu pozostawało jedynie to, kiedy na rynku pojawi się jej wersja cyfrowa. Fani tej popularnej zabawy wreszcie doczekali upragnionego dnia.

Gry towarzyskie to doskonały sposób na rozkręcenie imprezy i integrację z nieznajomymi. Nie ma chyba na świecie takiej osoby, której na hasło „gra w butelkę” nie przyszłyby do głowy same pozytywne skojarzenia i wspomnienia z młodzieńczych szaleństw. Emocje jej towarzyszące przyćmiewają inne zabawy pokroju: Zgadnij kim jesteś, Państwa – Miasta, Mafia, Nigdy nie… i ostatnio popularnych Twistera czy Jengi. Istnieje tyle zasad gry, ile osób w nią grających. Nic dziwnego, że tylko kwestią czasu pozostawało pojawienie się gry w Butelkę w wersji na urządzenia mobilne.

Butelka – co to właściwie jest?

Jeśli jest ktoś, kto nie kojarzy tej gry, to po krótce przybliżę jej mechanizm. Najpierw należy uzbierać grupkę minimum czterech osób, najlepiej o równej ilości przedstawicieli płci męskiej i żeńskiej. Następnie formuje się koło i siada naprzemiennie – dziewczyna/chłopak. Pośrodku zebranych osób kładzie się butelkę, którą należy zakręcić. Gdy szyjka butelki wskazała konkretną osobę, ta musiała wykonać jakieś zadanie albo odpowiedzieć na krępujące pytanie. Bywały również odważniejsze wersje, czyli osoba na którą wypadło musiała dać buziaka kolejnej osobie lub zupełny hardcore – gra w rozbieranego.

Doczekaliśmy się czasów boomu technologicznego, zatem trzeba było z wersji oldskulowej przerzucić się na współczesne rozwiązania. Takim oto sposobem w nasze łapki trafiła skomputeryzowana wersja, wprost na telefony komórkowe.

Jak zacząć?

  • Po uruchomieniu aplikacji wybierasz jedną z pięciu opcji językowych (inne języki przydają się wówczas gdy, grasz z osobami o odmiennej narodowości),
  • Następnie wybierasz pomiędzy rozgrywką we dwoje lub w kilka osób,
  • Kolejno wybierasz czy chcecie zagrać w wersję Soft czy Hard,
  • Rozpoczynasz grę wciskając Start,
  • Naciskasz palcem na butelkę, która wpada w ruch wirowy, a gdy się zatrzyma wskazując jakąś osobę, ta musi wykonać polecenie.

Gdy w grze uczestniczy więcej osób, musicie stanąć/usiąść na przemian, czyli dziewczyna – chłopak – dziewczyna… itd.

Wolisz Soft, czy może Hard?

 

Wybór tej opcji zależy od stopnia waszej relacji, bądź też atmosfery panującej w grupie. Jeśli dopiero co się poznaliście najlepiej zacząć od wersji Soft (na tym etapie znajomości nie ma szans na powodzenie wersji Hard, chyba że dla rozluźnienia napiętego klimatu).

Jeśli jednak dobrze się znacie, a dodatkowo między wami już do czegoś doszło lub atmosfera zmierza w wiadomym celu, można pokusić się o zabawę w wersji Hard, która jak sama nazwa wskazuje jest nieco mocniejsza (stąd lepiej zacząć od wersji Soft, by poprzez budowanie odpowiedniego napięcia gładko przejść do trybu Hard).

Zadania poglądowe:

Wersja Soft:

  • Wylosowana osoba ściąga jakąś część ubrania i całuje siedzącego po prawej w usta,
  • Wylosowana osoba daje osobie po swojej lewej stronie buziaka w policzek i w czółko,
  • Wylosowana osoba daje osobie po swojej prawej stronie 4 buziaki – po dwa w każdy policzek.

Wersja Hard:

  • Namiętnie całujesz i pieścisz osobę siedzącą po Twojej prawej stronie,
  • Zakrywasz oczy, a osoby po Twojej lewej i prawej stronie pieszczą Cię przez 30 sekund.

Instalację czas zacząć!

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem urządzenia z systemem Android wejdź w Google Play, a następnie w polu „szukaj” wpisz: Erotyczna sex butelka. Jeśli będzie zgodna z Twoim telefonem, powinna pojawić się opcja „zainstaluj”. W najnowszej wersji na ekranie powitalnym pojawia się reklama gry z samolotami, aby się jej pozbyć wystarczy najechać na ikonkę z krzyżykiem znajdującą się w prawym górnym rogu i ją kliknąć.

Wieczory powolutku robią się już chłodniejsze, zatem propozycja zagrania w tą aplikację może być nieodzownym elementem każdej zimowej domówki. Gwarantujemy podniesienie temperatury! 

 

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...