You are here
Samsung Galaxy M30s z akumulatorem 6000 mAh artykuły News 

Samsung Galaxy M30s z akumulatorem 6000 mAh

Jeśli borykacie się z kiepskim akumulatorem w smartfonie, Galaxy M30s może okazać się dla was ratunkiem. Wspomniany smartfon Samsunga zadebiutuje na rynku już niebawem i zaoferuje wbudowany akumulator o niebagatelnej pojemności 6000 mAh.

Galaxy M30s
fot. Gaurav Chaudhary @TechnicalGuruji

Samsung Galaxy M30 spotkał się z wyjątkowo ciepłym odbiorem. Rozsądna wycena połączona z interesującym designem sprawdziły się, ale czy następca poradzi sobie równie dobrze? Biorąc pod uwagę to, że Galaxy M30s poza naprawdę sensową konfiguracją otrzyma akumulator o pojemności 6000 mAh, odpowiem krótko — pewnie!

Galaxy M30s z baterią 6000 mAh

Osobiście nieszczególnie zwracam uwagę na cyferki w opisie akumulatorów montowanych w smartfonach. Często różnice rzędu 1000 mAh potrafią okazać się niezauważalne. Za lwią część energetycznej wydajności urządzeń mobilnych odpowiada bowiem optymalizacja oprogramowania oraz system zarządzania wykorzystaniem baterii. Niemniej, jeśli mówimy o akumulatorach pokroju 5000 czy 6000 mAh, możemy być niemal pewni, że sprzęt je wykorzystujący zapewni nam naprawdę długi czas pracy na jednym ładowaniu. Jeszcze nieoficjalne, ale możemy już powiedzieć, że nadchodząc smartfon Galaxy M30s otrzyma ogromną baterię 6000 mAh, a co ważne, smartfon nie powinien zrujnować naszych portfeli.

Sam sprzęt wydaje się typowym średniakiem, ale należy zaznaczyć, że najprawdopodobniej zaskoczy nas równie interesującą, co w przypadku Galaxy M30 stylistyką. M30s otrzyma 6,4-calowy ekran o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli, procesor Samsung Exynos 9610, 4/6 GB RAM oraz 64/128 GB przestrzeni na dane użytkownika (plus micoSD). Poza ogromną baterią urządzenie będzie mogło pochwalić się obecnością 16 Mpix kamerki do selfie ze światłem f/2.9 oraz potężnym aparatem głównym. Na wspomniany moduł składają się 48, 5 oraz 8 Mpix aparat. Pozostała część nieoficjalnej specyfikacji to:

  • Wi-Fi ac
  • Bluetooth 5.0
  • LTE
  • USB-C
  • Czytnik linii papilarnych
  • Android 9 Pie
  • Nakładka One UI

Smartfony Samsunga znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Sammobile

Related posts

Leave a Comment