You are here
HaloGruszka — były rzecznik Play z własnym podcastem artykuły News 

HaloGruszka — były rzecznik Play z własnym podcastem

Marcin Gruszka, były rzecznik sieci Play nie odpuszcza do końca świata około technologicznego. Charyzmatyczny jegomość postanowił spróbować swoich sił jako Podcaster. Pierwszy odcinek skupia się wokół smartfona Galaxy Note 10, o którym HaloGruszka rozmawia z Olafem Krynickim z Samsunga.

HaloGruszka
fot. HaloGruszka

Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że Marcin nie odpuści sobie obecności w świecie mediów tudzież PR związanym z nowymi technologiami i szeroko pojętą branżą telco. Spodziewałem się jednak mocno zaznaczonej obecności na scenie YouTube’a, dlatego też podcast jest dla mnie w pewnym stopniu zaskoczeniem. Co prawda były rzecznik Play już wcześniej wspominał o projekcie, HaloGruszkawystartował dopiero wczoraj.

Czym jest i będzie podcast HaloGruszka?

Marcin Gruszka znany jako ludzka twarz sieci Play to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych z polskim rynkiem telekomunikacyjnym. Były rzecznik P4 dał się poznać jako żywiołowa, otwarta oraz nieszablonowa postać, dlatego też śmiem twierdzić, że HaloGruszka ma szansę stać się sukcesem. Warto również wspomnieć, że choć rzeczony kanał tworzony jest z pasji, Marcin podszedł do sprawy rozsądnie i nie rzucił się na formy, które mogłyby go przytłoczyć.

https://www.facebook.com/marcingruszkaPRO/posts/2392507114166717

Prowadzenie YouTube’a oznaczałoby znacznie większe przedsięwzięcie, do którego konieczny byłby angaż dodatkowych specjalistów od wideo, montażu czy dźwięku. Podcast, choć w dalszym ciągu wymagający, pozwala, przynajmniej w teorii, na możliwie szybkie przygotowanie przekazu. Po przesłuchaniu pierwszego odcinka, w którym Marcin Grusza rozmawia z Olafem Krynickim o najnowszym smartfonie Samsung, dodałem HaloGruszka do obserwowanych na Spotify. Szczerze kibicuję projektowi i mam nadzieję, że kanał rozwinie się o dostęp na innych platformach.

Podcastów posłuchacie na urządzeniach zakupionych na Vipelektrogadzet.

Źródło: HaloGruszka

Related posts

Leave a Comment