kto 750x300 2

Samsung Galaxy Note 5 dla turystów za darmo?

Zachęcić do odwiedzenia konkretnego kraju nie jest łatwo. Turystów można przyciągnąć do siebie na wiele sposobów, choć ten zaproponowany przez Koreę Południową, jest jednym z ciekawszych. No bo kto nie chciałby, choć przez chwilę, mieć Samsunga Galaxy Note 5 za darmo?

kto 750x300 2

Państwa Środka nie należą do najczęściej wybieranych przez turystów miejsc, które ci chcą odwiedzić. Nie chodzi tutaj o to, że są one nieciekawe, bo tak nie jest. Korea Południowa rysuje się jako jedno z ciekawszych oraz piękniejszych państw, które przyciągają czymś więcej, niż tylko krajobrazami. To zupełnie inna kultura, ale geograficznie zbyt odległa od naszego kraju, by statystyczny Polak mógł do niej pojechać.

Prawdopodobnie zaproponowana „promocja” nie zachęci od razu tłumów, które zaczną forsować granicę Korei, ale z całą pewnością jest na tyle interesująca, że warto przyjrzeć jej się bliżej. Decydując się na przylot do Korei Południowej, czyli państwa matki Samsunga, turysta weźmie udział w ciekawym losowaniu. Jeżeli mu się poszczęści, dostanie Galaxy Note 5 na maksymalnie 5 dni. Sprzęt wyposażony będzie w odpowiednią aplikację, która pomoże w aktywnym zwiedzaniu kraju.

kto 750x300 1

Oprócz tego, turysta dostanie do wykorzystania 1 GB na połączenie z Internetem. Głównym celem tej zagrywki jest przekonanie przybywających do Korei, że kraj jest w rozkwicie i inwestuje w nowoczesne technologie. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość … wyjątkowy. W jego realizacji uczestniczy Samsung, SK Telekom (firma telekomunikacyjna) oraz KTO (Korea Tourism Organization – Koreańska Organizacja Turystyczna). Pula osób, które będą mogły cieszyć się Galaxy Note 5 to około 250 na miesiąc. Kolejnym obostrzeniem jest to, że do kraju trzeba przybyć przez port lotniczy Seul-Incheon, a przed tym faktem złożyć odpowiedni formularz.

Problem tylko w tym, że trudno znaleźć na ten temat więcej szczegółów. Promocja ma wystartować pod koniec lutego, ale nie wiadomo jak długo ma potrwać. Równie dobrze, może się okazać, że nic z tego nie wyjdzie, ale Korea Południowa już na tym zyskała. Wszyscy o niej teraz mówią.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw., VisitKorea
______________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...