kwadSams

Samsung Galaxy Note Edge już w T-Mobile!

Tytułowego urządzenia nie trzeba przedstawiać nikomu. Note Edge wyróżnia się spośród konkurencji nietypową konstrukcją, a mówiąc ściślej krzywizną wyświetlacza.  Z tego też powodu jest on jednym z najbardziej pożądanych smartfonów ubiegłego roku. Cena zwala co prawda z nóg, ale od czego mamy oferty abonamentowe naszych rodzimych operatorów komórkowych?
kwadSams

Na chwilę obecną dostępność „wygiętego” wariantu Note’a 4, czyli Edge w T-Mobile ogranicza się do promocji dla firm. Jednak nauczony doświadczeniem śmiem twierdzić, iż wspomniany model zagości w ofertach indywidualnych w przeciągu maksymalnie kilku następnych miesięcy. Naturalnie pod warunkiem zainteresowania klientów Galaxy Note Edge’em.

Cena smartfona w sklepach internetowych oscyluje wokół kwoty 3500 złotych, dlatego też pojawienie się słuchawki w ofercie abonamentowej powinno cieszyć. W przypadku najniższej taryfy, za Note’a przyjdzie nam zapłacić 2499 zł, lecz jeśli zdecydujemy się na abonament „z górnej półki” kwota spadnie do śmiesznych 9zł.

Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą i potrzebujecie nielimitowanych rozmów, SMSów czy 4GB transferu, które to są gwarantowane w abonamencie za 299zł – oferta z Note’em może okazać się dla was naprawdę atrakcyjna.

Czym właściwie jest Galaxy Note Edge i dlaczego budzi tak wiele emocji?

 Nie oszukujmy się, nie jest to zupełnie nowy model, a jednie zmodyfikowana wersja najpopularniejszego phabletu Samsunga, czyli Galaxy Note 4. Specyfikacja (z małymi wyjątkami) obydwu urządzeń bliźniacza. To akurat możemy uznać za plus, gdyż 5,6-calowy ekran AMOLED (QHD), jednostka Qualcomm Snapdragon 800, z zegarem taktowanym częstotliwością 2,7GHz oraz 3 GB pamięci RAM wraz z 16 Mpix aparatem głównym i baterią 3000 mAh robią wrażenie.

tmobile

Tak potężna konfiguracja musi kosztować – to oczywiste, szczególnie jeśli dodamy do niej jeden szczegół, o którym wspominałem na samym początku. Mam na myśli zaoblenie prawej strony ekranu, w ten sposób, że staje się ona integralną częścią ramki. Dodatkowa przestrzeń robocza jest wykorzystywana jako pasek powiadomień, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy dodali do niego dodatkowe funkcjonalności. Pełna konfigurowalność tegoż elementu po prostu zachwyca.

Myślę, że po przeczytaniu powyższego zrozumiecie, dlaczego Samsung Galaxy Note Edge, mimo relatywnie wysokiej ceny cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Oczywiście nie każdy potrzebuje „wygiętego” ekranu, dlatego też z naszej strony polecamy model podstawowy, czyli Galaxy Note 4, który znajdziecie w naszym sklepie – Vipmultimedia.

Źródło: T-Mobile

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...