Samsung Galaxy S IV – opis i specyfikacja

Galaxy S IV – opis i specyfikacja.

 

Galaksys4 vip multimedia

 

Wszyscy czekaliśmy na premierę nowego flagowca od Samsunga. Jedni są zachwyceni, drudzy wręcz przeciwnie. My dzisiaj o specyfikacjach smartfona.

Wiele plotek, którymi żył ostatnio cały multimedialny świat znalazło potwierdzenie. W szczególności najmocniej spekulowano na temat procesora, który będzie napędzał małe koreańskie urządzenie.

W tej sprawie dowiedzieliśmy się, że Galaxy S IV będzie dostępny w dwóch wersjach – z procesorem Qualcomm Snapdragon 600 i Exynos 5 Octa. Pierwszy jest 8-rdzeniowy, pracujący z częstotliwością 1.6 GHz, natomiast drugi posiada tylko 4 rdzenie i pracuje z częstotliwością 1.9GHz. Wiemy także, że na rynek Europejski, w tym także do Polski trafią obie wersje smartfona, co bardzo nas cieszy. Bo w tym przypadku, każdy będzie mógł wybrać to, co mu bardziej będzie potrzebne.

 

Galaxys4 750x300

 

GS 4 został wyposażony w 5” ekran Full HD Super Amoled (1920 x 1080) o gęstości aż 441 ppi. To na pewno ucieszy fanów pięknych zdjęć oraz tych, którzy lubią oglądać filmiki na telefonie. Dodatkowo ekran będzie posiadać funkcję Smart Scroll, która umożliwi przewijanie ekrany ruchem gałki ocznej, oraz Smart Pause, która zatrzyma filmik w momencie odwrócenia wzroku od ekranu.

 

galaxys4 vip multimedia

 

Telefon dodatkowo posiada diodę IR, dzięki której bezproblemowo obsłużymy telewizory i inne urządzenia. Zapewne szybko też dostaniemy do dyspozycji aplikacje zdolne do automatycznej obsługi wielu urządzeń na raz.

 

A o to oficjalna specyfikacja Samsunga Galaxy S 4:

 

 

 

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...