NC+ czyli fuzja w idealnym momencie.

Lepszego terminu na połączenie sił nie mogły sobie znaleźć telewizja TVN i Canal +. Moment odłączania nadajników analogowych i przechodzenie na sygnał cyfrowy to idealna pora na promocję najnowszej telewizji NC+.

 

Jeśli jesteś klientem Cyfry + lub platformy n, to od wczoraj oficjalnie korzystasz z telewizji NC+. Właściciele firm zapewniają, że robią to głównie dla klientów, aby zapewnić im usługę najlepszej jakości.

 

ncbaner6

 

Co kryje się pod pojęciem najlepsza jakość? Czyli same najlepsze programy, które będziemy mogli oglądać w jednym miejscu. Cały repertuar hollywoodzkich studiów filmowych oraz tak zwane kino niezależne będą dostępne od ręki. W zestawie będzie aż 50 kanałów najwyższej jakości obrazu jak i te nadawane w systemie dźwięku Dolby Digital. Dodatkowo prawie 100 kanałów dostępnych w różnych wersjach językowych.

 

canal

Nie zapominajmy tez o takich usługach jak uwielbiane VOD+ i netVOD+, które posiadają dostęp do największej biblioteki filmów w Polsce. W ofercie znajdziemy także Canal+, Canal + Family czy Canal+ Film 2. Fani sportu też powinni być zadowoleni ponieważ zostaną uruchomione również kanały sportowe premium a tym nowe Canal+ Sport 2. Dla dzieci i entuzjastów przyrody czy dobrej kuchni nie zabraknie kanałów tematycznych, jak: PLANETE+, MiniMini+, DISCOVERY czy Kuchnia+. W ofercie pojawi się także HBO oraz Cinemax.

Mamy też cenę oferty nc+. Dostępnych będzie 6 pakietów od 39zł do 199zł miesięcznie.

nc-199-650x439

Na rynek wkracza prawdziwy gigant. Połączone siły, to podwójny budżet, podwójna oferta, a co najważniejsze: podwojona liczba klientów. Czuć w powietrzu, że najbliższy czas może należeć do grupy nc+. Co z tego wyniknie i jak będzie wyglądała współpraca między platformą n i Cyfry+? Tego dowiemy się już niedługo.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...