Samsung Gear Fit 2 zdjęcie opaski

Samsung Gear Fit 2 nadchodzi nowa opaska

Od premiery opaski Samsunga upłynęło już dużo czasu i nie dziwne, że producent szykuje się do jej odświeżenia.

Samsung Gear Fit 2 zdjęcie opaski

O tym, że kolejna opaska od Samsunga ma się w końcu pojawić, mówi się od dawna. Wprawdzie ze strony producenta nie pojawiły się jeszcze żadne informacje odnośnie premiery, ale spekuluje się, że możemy spodziewać się prezentacji już w czerwcu. Co takiego otrzymamy?

Wyświetlacz urządzenia ma być lekko zaokrąglony, a jego przekątna ma mieć 1,55 cala. Ekran wykonany zostanie w technologii Super AMOLED, co chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Rozdzielczość będzie wynosiła 216×432 px, czyli dość sporo jak na sprzęt tego typu. Gear Fit 2 ma być zarządzane przez autorski dwurdzeniowy procesor Samsunga taktowany zegarem 1 GHz. Do tego dojdzie 512 MB RAM. Nie wiadomo ile zostanie przeznaczone na dane, ale prawdopodobnie będą to 2 GB.

Sprzęt powinien hulać na Tizen, co by tylko potwierdzało, że Samsung nie odpuszcza swojego własnego OS’a. Akumulator urządzenia ma mieć pojemność 200 mAh, co w zupełności wystarczy do zadań, jakie będzie miała do wykonania opaska. Dodajmy do tego jeszcze wodoodporność (IP68), a otrzymamy całkiem interesujący sprzęt. Teraz tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Samsunga, że Gear Fit 2 zmierza do sklepów. Bo chętnych z pewnością nie zabraknie.

Źródło: PhonArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...