Samsung Gear Fit 2 nadchodzi nowa opaska

Od premiery opaski Samsunga upłynęło już dużo czasu i nie dziwne, że producent szykuje się do jej odświeżenia.

Samsung Gear Fit 2 zdjęcie opaski

O tym, że kolejna opaska od Samsunga ma się w końcu pojawić, mówi się od dawna. Wprawdzie ze strony producenta nie pojawiły się jeszcze żadne informacje odnośnie premiery, ale spekuluje się, że możemy spodziewać się prezentacji już w czerwcu. Co takiego otrzymamy?

Wyświetlacz urządzenia ma być lekko zaokrąglony, a jego przekątna ma mieć 1,55 cala. Ekran wykonany zostanie w technologii Super AMOLED, co chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Rozdzielczość będzie wynosiła 216×432 px, czyli dość sporo jak na sprzęt tego typu. Gear Fit 2 ma być zarządzane przez autorski dwurdzeniowy procesor Samsunga taktowany zegarem 1 GHz. Do tego dojdzie 512 MB RAM. Nie wiadomo ile zostanie przeznaczone na dane, ale prawdopodobnie będą to 2 GB.

Sprzęt powinien hulać na Tizen, co by tylko potwierdzało, że Samsung nie odpuszcza swojego własnego OS’a. Akumulator urządzenia ma mieć pojemność 200 mAh, co w zupełności wystarczy do zadań, jakie będzie miała do wykonania opaska. Dodajmy do tego jeszcze wodoodporność (IP68), a otrzymamy całkiem interesujący sprzęt. Teraz tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Samsunga, że Gear Fit 2 zmierza do sklepów. Bo chętnych z pewnością nie zabraknie.

Źródło: PhonArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...