Samsung Gear Glass – czy okulary Samsunga mogą zagrozić Google Glass?

Google nie zdecydował się jeszcze wprowadzić do sprzedaży swoich okularów. Jest to poniekąd zrozumiałe, gdyż korporacja chce dokładnie przetestować produkt na większej liczbie użytkowników. Jednak konkurencja nie śpi.

glass

W sieci pojawiła się ciekawa informacja o tym, jakby nad swoją wersją inteligentnych okularów pracował Samusung. Bloger Eldar Murtazin na swoim Twitterze umieścił wpis dotyczący urządzenia o nazwie Gear Glass. Co ciekawe, produkt może być zaprezentowany już przed przyszłymi wakacjami.

Patrząc na śmiałe ruchy Koreańskiego producenta, wizja umieszczenia w portfolio firmy okularów, będących bezpośrednią konkurencją Google Glass jest bardzo prawdopodobna. Opieszałość giganta z Mountain View w kwestii oficjalnej sprzedaży okularów firmy działa na niekorzyść. Jeśli Samsung wprowadzi swój produkt do sklepów szybciej niż Google, sytuacja może być naprawdę ciekawa.

Należy jednak pamiętać, że na chwilę obecną informacje o Gear Glass są nieoficjalne. Nawet jeśli Samsung pracuje nad takowym urządzeniem, nie musi ono wcale trafić do sprzedaży. 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...