Samsung Gear VR i zoptymalizowana przeglądarka internetowa

Firma Samsung Electronics wprowadza usługę, która pozwoli nam wtopić się w obraz i stać się jego częścią. Mowa o Samsung Internet for Gear VR, czyli aplikacji umożliwiającej przeglądanie Internetu i korzystanie z mediów cyfrowych w sposób inny niż dotychczas.

Użytkownicy programu mają do dyspozycji transmisje w formacie 360-stopni, 3D oraz HTML5 video z Internetu. Dzięki funkcji rozpoznawania mowy,  a także za pomocą klawiatury ekranowej, można intuicyjnie wprowadzać tekst w przeglądarce Internet for Gear VR. Wybrane pozycje w menu wybiera się wzrokiem. Aplikacja umożliwia import zakładek z przeglądarki Samsung Internet for Android. Przydatnymi funkcjami są Quick Access (szybki dostęp), Bookmarks (zakładki) i Tab Manager (zarządzanie kartami).

Wersja beta przeglądarki Samsung Internet for Gear VR jest już dostępna do pobrania w Oculus Store. Program obsługuje m.in. Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy Note 4 i Galaxy Note5 z Gear VR.

Więcej informacji:  www.samsungmobilepress.com

Samsung Electronics Co., Ltd. to innowacyjna technologia, która inspiruje użytkowników na całym świecie. Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdują się m.in. urządzenia ubieralne, smartfony, tablety i telewizory. 

Źródło: Samsung

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...