photofast750x300

PhotoFast Max, Max Extreme oraz Max Hello Kitty – poznaj ich możliwości

PhotoFast to nie tylko przenośna pamięć do iPhonów, choć w tej roli również sprawdza się doskonale. Kolejna linia urządzeń zaprezentowana podczas tegorocznych tragów IFA w Berlinie to przede wszystkim kompleksowy backup wszystkich danych z naszego iSprzętu oraz kilka udogodnień, dzięki którym korzystanie z rozwiązania jest niezwykle proste.

photofast750x300

Na początku warto zaznaczyć, iż sprzęt pozwala na transfer danych, takich jak zdjęcia, filmy czy nawet dokumenty pomiędzy komputerami a urządzeniami z logiem nadgryzionego jabłka. Na 16, 32, 64 czy nawet 128 GB pamięci flash dostępnych w gadżecie zapiszemy całkiem pokaźną ilość plików, ale funkcja pendrive’a to tylko ułamek jego możliwości.

Wygoda synchronizacji w iOS to kwestia dyskusyjna. Nie każdemu przypadnie do gustu korzystanie z iTunes lub iCloud (czy innej chmury), zaś bez tychże produktów wymiana danych może okazać się problematyczna. Zwłaszcza dla użytkowników przyzwyczajonych do prostoty i swobody w zarządzaniu plikami. Wspomniana grupa z pewnością doceni to, co oferują urządzenia PhotoFast.

photofast

Pliki, plikami – po podłączeniu urządzenia do iPhone’a dzieje się „magia”. Po pierwsze od razu otrzymujmy możliwość instalacji specjalnej aplikacji będącej swojego rodzaju centrum dowodzenia całego procesu wymiany danych. Z jej poziomu możliwe jest przeglądanie, kopiowanie oraz kasowanie wybranych plików. Nie to jednak zrobiło na mnie największe wrażenie – prawdziwym hitem może okazać się „prawie” automatyczny backup danych uruchomionych na smartfonie programów. Nie mówimy tutaj wyłącznie o galerii, ale również klientach serwisów społecznościowych czy edytorach dokumentów. Jak dla mnie bomba.

photofastss

Jestem przekonany, iż tego rodzaju gadżety mają przed sobą świetlaną przyszłość, podobnie jak każdy inny „usprawniacz” interakcji z urządzeniami, jakby nie patrzeć osobistymi. Ceny wahają się od 49 do 249 dolarów za sztukę. Koszt zakupu zależy od wybranego modelu (Max, Max Extreme, Hello Kitty) oraz pojemności.

Źródło: Informacja prasowa.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...