You are here
Samsung Level, czyli gadżety dla melomanów Sprzęt 

Samsung Level, czyli gadżety dla melomanów

Muzyka jest wszechobecna. Bardzo duża liczba osób korzysta z przenośnych odtwarzaczy, przy tym coraz większą wagę przywiązują do jakości odtwarzanych plików audio. Dla miłośników dobrego brzemienia Samsung przygotował specjalną serię urządzeń – Level.

link

Samsung Level Link jest małym, zmyślnym urządzeniem. Może być wykorzystywany jako nadajnik i odbiornik dźwięku. Łączy się z innymi urządzeniami przez kabel lub Bluetooth. Urządzenie zapewnia jakość dźwięku bez strat, na najwyższym poziomie, a to dzięki obsługiwanym kodakom Samsung HD i apTX. Level Link ma bardzo małe rozmiary (54.8 x 19.6 x 9.9 mm), ale bardzo duże możliwości. Ponadto bateria pozwala na 6 godzin bezustannej pracy i aż do 200 godzin czuwania. Bardzo ciekawa jest funkcja strumieniowania sygnału do dwóch odbiorników naraz, dzięki niej można odtwarzać dźwięk na dwóch nienależnych urządzeniach, za pomocą Bluetootha.sluchawkisamsungDopełnieniem Level Linka mogą być słuchawki – Level On Wireless. Oferują one nowoczesny design oraz bardzo wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. A to dzięki okrągłym nausznikom, które nadają charakter urządzeniu. Aktywny system tłumienia hałasu – ANC działa w oparciu o 6 mikrofonów, które monitorują dźwięki z otoczenia, żeby zapewnić czystość odtwarzanych utworów. Dzięki dwuwarstwowej membranie tłumione są wibracje, a barwa jest na najwyższym poziomie. Słuchawki łączą się z odtwarzaczem za pomocą kabla lub Bluetootha. Zastosowana technologia NFC pozwala na bardzo proste i szybkie, bezprzewodowe parowanie urządzenia. Dodatkowo na Level ON Wireless zamontowany jest panel umożliwiający sterowanie podłączonym odtwarzaczem.

Samsung dzięki serii Level chce zainteresować swoimi produktami miłośników muzyki. Patrząc na inne produkty tego producenta, nie mam wątpliwości co do jakości dźwięku i wiem, że warto zainwestować w te urządzenia.

źródło: Samsung

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu aduio pod tym adresem.

Related posts

Leave a Comment