sga-mini3750x300

Samsung odświeża Galaxy S3 Mini – wersja Value Edition wchodzi do sprzedaży

Koreański producent już jakiś czas temu zapowiadał wydanie odświeżonej wersji miniaturki flagowca z 2012 roku. Obecnie smartfon możemy kupić jedynie w Holandii, lecz dostępność na innych rynkach to kwestia czasu. Czym Value Edition różni się od modelu podstawowego?

sga-mini3750x300

Różnice są prawdę mówiąc nieznaczne, gdyż podobnie jak w pierwowzorze, znajdziemy tutaj 4-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 480×800 pikseli, 1GB RAMu oraz 5-Mpix aparat. Nie oznacza to jednak, że specyfikacja techniczna nie uległa zmianie.

W nowym modelu taktowanie dwurdzeniowego procesora zostało podniesione z 1GHz do 1.2GHz. Ponadto słuchawka pracuje pod kontrolą nowszego, choć w dalszym ciągu przestarzałego Androida w wersji 4.2.2. Jedyny plus z upgrade systemu to dłuższe wsparcie i potencjalna szansa na aktualizację do kolejnej edycji.

Chcąc nabyć urządzenie w Holandii musimy przygotować 180Euro. Cena nie należy do najatrakcyjniejszych, gdyż w tym przedziale znajdziemy kilka ciekawszych propozycji. Z drugiej jednak strony przywiązanie klientów do marki może zaważyć na chęci zakupu odświeżonej wersji Samsunga Galaxy S3 mini.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...