Samsung odświeża Galaxy S3 Mini – wersja Value Edition wchodzi do sprzedaży

Koreański producent już jakiś czas temu zapowiadał wydanie odświeżonej wersji miniaturki flagowca z 2012 roku. Obecnie smartfon możemy kupić jedynie w Holandii, lecz dostępność na innych rynkach to kwestia czasu. Czym Value Edition różni się od modelu podstawowego?

sga-mini3750x300

Różnice są prawdę mówiąc nieznaczne, gdyż podobnie jak w pierwowzorze, znajdziemy tutaj 4-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 480×800 pikseli, 1GB RAMu oraz 5-Mpix aparat. Nie oznacza to jednak, że specyfikacja techniczna nie uległa zmianie.

W nowym modelu taktowanie dwurdzeniowego procesora zostało podniesione z 1GHz do 1.2GHz. Ponadto słuchawka pracuje pod kontrolą nowszego, choć w dalszym ciągu przestarzałego Androida w wersji 4.2.2. Jedyny plus z upgrade systemu to dłuższe wsparcie i potencjalna szansa na aktualizację do kolejnej edycji.

Chcąc nabyć urządzenie w Holandii musimy przygotować 180Euro. Cena nie należy do najatrakcyjniejszych, gdyż w tym przedziale znajdziemy kilka ciekawszych propozycji. Z drugiej jednak strony przywiązanie klientów do marki może zaważyć na chęci zakupu odświeżonej wersji Samsunga Galaxy S3 mini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...