Samsung stawia na portale plotkarskie

Od początku roku użytkownicy telewizorów Smart TV marki Samsung mogą na bieżąco śledzić informacje ze świata show-biznesu. Do aplikacji dostępnych na platformie inteligentnych telewizorów dołożył swoją cegiełkę Pudelek.tv, jeden z popularniejszych portali plotkarskich w Polsce.

Aplikacja bogata jest w treści wideo, zdjęcia oraz artykuły, o polskich celebrytach. W pięciu działach znajdziemy:

  • Pudelek News Video – autorskie materiały przygotowane przez redakcję serwisu Pudelek.tv,

  • Shot Paparazzi i Shot Styl – to codziennie aktualizowane materiały filmowe nagrane z ukrycia przez fotoreporterów oraz relacje z największych imprez,

  • Teledyski i Trailery – jak nietrudno zgadnąć, tutaj z kolei ukrywają się najświeższe zapowiedzi filmowe, a także wideoklipy gwiazd.

Aplikacja znanego serwisu Pudelek.tv jest całkowicie darmowa. Skorzystamy z niej na telewizorach Samsung Smart TV, odtwarzaczach Blu-ray oraz kinach domowych z Blu-ray wyposażonych w platformę Smart TV z 2012 i 2013 roku.

http://www.youtube.com/watch?v=UwmoBmlkaGQ

Użytkownicy Samsunga Smart TV, w swoich urządzeniach znajdą już ponad 112 aplikacji (liczba i dostępność aplikacji zależy od modelu TV). Usługa ta rozszerza funkcjonalność tradycyjnych telewizorów dostarczając widzom dodatkowych treści w postaci: filmów, muzyki czy gier. W ofercie wyszukać można także programy edukacyjne i informacyjne, dzięki którym będziemy na bieżąco ze wszystkimi ważnymi wydarzeniami z kraju i ze świata. Rosnący trend na dodatkowe funkcjonalności telewizorów stawia Polskę w ścisłej europejskiej czołówce, tuz za Francją oraz Włochami. Należy zwrócić jednak uwagę, że choć samo pobieranie aplikacji z platformy jest bezpłatne, to już w niektóre treści będziemy musieli trochę pieniędzy zainwestować.

Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...