samsung-w2014-1--750x300

Samsung z klapką i dwoma wyświetlaczami – poznajcie model W2014

Czasy świetności telefonów z klapką odeszły w niepamięć… no może nie zupełnie. Wygląda na to, że Koreański producent zamierza wprowadzić do swojej oferty nową „składaną” słuchawkę. Zapewne wiele osób byłoby nią zainteresowanych, gdyby nie cena, która zwyczajnie zwala z nóg.

samsung-w2014-1--750x300

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że nie jest to telefon dla wszystkich. Cena 1640 dolarów, za nie tak znowu przełomowe urządzenie nie należy do atrakcyjnych. Mimo, to jestem przekonany, że znajdą się chętni na jego zakup.

Składany smartfon posiada dwa niezależne wyświetlacze o przekątnej 3.67 cala, pracujące w rozdzielczości 800×480 pikseli. Słabo, prawda?

Niezupełnie, gdyż ekrany to jedyny słaby punkt urządzenia. W środku drzemie potężny hardware. W2014 został wyposażany w czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 800, taktowany zegarem 2.3 GHz oraz 2GB pamięci RAM. To jednak nie wszystko… 13 Mpix aparat również prezentuje się całkiem ciekawe. Dodajmy do tego fakt, że nowy Samsung napędzany jest Androidem JellyBean w wersji 4.3 i mamy naprawdę interesujący produkt.

Niestety, cena jest również „interesująca”. W końcu nie każdy jest w stanie wydać ponad 5 tyś zł na telefon, szczególnie z klapką. Nie zapomnijmy, że jest to cena na rynek Azjatycki, a po dodaniu do niej opłat takich jak podatek, otrzymamy naprawdę pokaźną sumę. Pomijając jednak tę niedogodność, miło, że nawet tak wielki producent, jak Samsung daje nam możliwość wyboru pomiędzy różnego typu urządzeniami.

Źródła: PCPOP, PhoneArena

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...