Blackguards – RPG, w old-schoolowym stylu

RPG-owa produkcja – studia Deadalic Entertainment stawia na sprawdzone sposoby. Czy powrót do przeszłości, okaże się udany?

Blackguards reprezentuje gatunek RPG. Klasyczne mechanizmy użyte, w grze przywołują na myśl, rozwiązania stosowane w starych produkcjach. Mamy, więc tutaj walkę w systemie turowym – na polu podzielonym na sześciokąty, a gracz zanim wyruszy w świat będzie musiał skompletować drużynę. Świat, który przyjdzie nam zwiedzać ma być mroczny i na wskroś przesiąknięty złem. Twórcy obiecują, że trudne decyzję, które będziemy podejmować podczas rozgrywki będą mieć kluczowy wpływ na rozwój fabuły.

http://www.youtube.com/watch?v=N_tZUxbf0YM

Pierwszych pięciu epizodów spodziewać się możemy już 7 listopada. Na dzień dzisiejszy nie ma konkretnej daty ukazania się kolejnych. Wersja z 7 listopada nie jest ostateczną, a tzw. „wczesną alfą”. Podczas gry tytuł może, więc sprawiać problemy, jednak studio Deadalic Entertainment, biorąc pod uwagę zadowolenie użytkowników, udostępni ją w niższej cenie. Grę będzie można znaleźć, w tym okresie, na platformie Steam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...