You are here
Samsung zaprezentował wczoraj nowy tablet – Galaxy Tab S News 

Samsung zaprezentował wczoraj nowy tablet – Galaxy Tab S

Na wczorajszego konferencji w Nowym Jorku, południowokoreański gigant zapowiedział pojawienie się w ofercie niezwykle ciekawego urządzenia. Galaxy Tab S, poza świetną konfiguracją przyciąga jakością wyświetlanego obrazu. Przyjrzyjmy się mu bliżej…

samsung3TAM

Pierwszą dobrą, a wręcz świetną wiadomością dotyczącą nowego produktu jest to, że będzie on wyposażony w ekran wykonany w technologii AMOLED. Fakt powrotu Samsunga do tego typu wyświetlaczy w tabletach cieszy.

 Nie bez znaczenia na efekt „wow” ma też rozdzielczości wyświetlanego obrazu. 2560 x 1600 pix pozwoli na bardzo komfortową pracę. Co ciekawe, Samsung zdecydował się „wypuścić” Galaxy Tab S w dwóch wersjach – 8.4 oraz 10.5-cali. Obydwie będą cechować się identyczną rozdzielczością ekranu.

Poza przekątną warianty będą się różniły zastosowanymi procesorami. W Zależności od wersji użytkownik do dyspozycji otrzyma jednostkę Exynos 5 Octa lub Qualcomm Snapdragon 800 (taktowanie 2.3Ghz). Obydwa układy należą do jednych z najwydajniejszych i jeśli dodamy do tego 3GB pamięci RAM to dostaniemy naprawdę sprawne urządzenie.

galaxy-tab-s-640x401

Duża moc = duży pobór energii. Tego Samsung nie przeskoczy i wcale nie zamierza. Postanowił wyposażyć tablety w odpowiednie akumulatory: 4900 mAh (8.4) oraz 7900 mAh (10.5). Niestety, cena nowych urządzeń jest wysoka i wynosi 399 dolarów za mniejszą wersję oraz 499 dolarów za większą. Jeśli jednak wspomniane kwoty nie robią na was wrażenia już teraz możecie zamówić Galaxy Tab S w przedsprzedaży.

Źródło:  Samsung, Ubergizmo

Related posts

Leave a Comment