Co ciekawego zaprezentowało Vivid Games na targach E3?

Vivid Games wraz z Platige Image na targach E3 EXPO opublikowali nowy zwiastun ich nadchodzącej produkcji, a mianowicie Godfire: Rise of Prometheus. Dowiedzieliśmy się również, kiedy tytuł będzie mieć swoją premierę, a ta wyznaczona została na 19 czerwca, tego roku.

Tragi E3 w Los Angeles są doskonałym miejscem na promocję własnych marek. Nic, wiec dziwnego, że polscy deweloperzy, również korzystają z tego sposobu. Swoich reprezentantów, na wydarzenie wysłało bydgoskie studio Vivid Games, a informacje, które mieli do przekazania, były całkiem istotne.

Otóż dowiedzieliśmy się, że ich najnowsze dzieło – Godfire: Rise of Prometheus zadebiutuje na rynku, już w przyszłym tygodniu (19.06). Oprócz, tej jakże ważnej z perspektywy gracza wiadomości, twórcy zaprezentowali najświeższy zwiastun, ujawnili nowy tryb rozgrywki „Survival Mode” (Tryb Przetrwania) – celem, którego będzie walka z falą zalewających nas wrogów, rosnących w siłę z każdym kolejnym atakiem. Rywalizować tutaj możemy z przyjaciółmi oraz reszta globu poprzez szereg różnorodnych tabeli liderów – oraz ogłosili limitowaną edycje kolekcjonerską „Titan Edition” (Edycja Tytana), w skład której wchodzą:

  • 22 cm figurka Prometeusza,
  • 100-stronnicowy art book, w twardej oprawie,
  • T-shirt Godfire,
  • kupon do pobrania gry.


Godfire: Rise of Prometheus zadebiutuje już 19 czerwca ekskluzywnie na platformie Apple AppStore jako tytuł w modelu Premium. Wersja gry na platformę Android pojawi się jeszcze w tym roku. Tego samego dnia do sprzedaży trafi Edycja kolekcjonerska, którą będzie można nabyć poprzez sklep na oficjalnej stronie gry.

http://www.youtube.com/watch?v=qvx6e5t5HRc

Więcej o grze dowiecie się z naszych wcześniejszych newsów, a najnowsze informacje o tytule znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...