Samsungi z serii Galaxy M zawalczą z budżetowcami konkurencji

Samsung nie radzi sobie zbyt dobrze w segmencie niedrogich smartfonów i nie jest to żadną tajemnicą. Pradą jest, że konkurencja robi to lepiej. Na szczęście południowokoreański producent elektroniki zamierza się zrehabilitować, tworząc serię Galaxy M, dedykowaną mniej zamożnym klientom.

Galaxy M

Smartfony są drogie — takie są fakty. Za flagowe urządzenia płacimy dziś trzy, cztery, pięć, a nawet siedem tysięcy złotych. To absurd, ale niewiele możemy w tej kwestii zmienić. Właśnie dlatego, gros użytkowników chętnie wybiera tańsze alternatywy w postaci średniaków oraz urządzeń budżetowych. O ile Samsung wydaje kapitalne flagowce i całkiem udane średniaki, o tyle tanie telefony są jego piętą achillesową.

Budżetowa seria Galaxy M

Galaktyczna linia M, w której skład wejdą najprawdopodobniej modele M10, M20 oraz M30 mają być nie tylko tanie, ale również “dobre”. Sensowna wydajność, szybkie ładowanie oraz akumulatory o pojemności 5000 mają przyciągnąć do Galaxy M falę klientów. Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółów specyfikacji technicznej.

Urządzenia pojawią się w pierwszej kolejności w Indiach, na którym to rynku będzie można je zakupić za pośrednictwem strony internetowej Samsunga. Gigant nie planuje tamtejszej dystrybucji Galaxy M w formie stacjonarnej. Ceny smartfonów mają wahać się pomiędzy 10000, a 20000 rupii, czyli od 130 do 294 dolarów.

Źródło: Techradar

Grafika

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...