Ściągnij GTA 5 na PC jeszcze przed premierą

Od wczoraj można już ściągać pliki instalacyjne najnowszej odsłony „Grand Theft Auto” w wersji na platformę PC. Pre-load dostępny jest poprzez platformę „Steam” oraz usłudze „Rockstar Warehouse”.

Osoby, które zamówiły cyfrowe egzemplarze „Grand Theft Auto 5” w przedsprzedaży mogą już je pobierać na swoje komputery. Podobnie rzecz ma się w przypadku osób korzystających z usługi „Rockstar Warehouse”. Od wczoraj, każdy, kto odwiedził, ten adres znalazł tam instrukcję, w jaki sposób może ściągnąć plik instalacyjny „GTA 5” w wersji na komputery osobiste.

Należy jednak zaznaczyć, iż uruchomić tytuł będzie mógł dopiero podczas debiutu rynkowego produkcji, a więc 14 kwietnia bieżącego roku. Wszyscy gracze, którzy cierpią na chroniczny brak miejsca na dysku, powinny pomyśleć o wiosennych porządkach, gdyż gra wymaga 65 GB wolnej przestrzeni dyskowej. Taka ilość danych, to w dzisiejszych czasach standard, tym bardziej, iż twórcy zapowiadali, że oczarują nas dbałością o najmniejsze detale.

O ile, nie wszyscy są fanami omawianej serii, każdy szanujący się gracz, choć raz powinien zagrać w „GTA 5” chociażby po to, aby wyrobić sobie zdanie, na temat czy Take-Two nie utopiło przypadkiem kasy, przy inwestowaniu w produkt… Jak ujawniono w ostatnim odcinku „Did you know gaming” nakłady finansowe poniesione przez Take-Two sięgnęły kwoty bagatela 268 milionów dolarów. Przytoczona suma przeznaczona została na wyprodukowanie, jak i wypromowanie najnowszej odsłony serii. Większe inwestycje w branży elektronicznej rozrywki poczyniono wyłącznie w przypadku dwóch innych gier wideo, mianowicie „Call Of Duty: Modern Warfare 2” oraz „Destiny”. Czy słusznie, to już kwestia dyskusyjna…

Studio Rockstar Games na premierę „GTA 5”, już jest przygotowane od dawna, zapewne społeczność łamiąca zabezpieczenia również, więc nie zdziwi mnie fakt, że jeszcze przed oficjalną premierą gry po sieci krążyć będą gameplay’e z edycji przeznaczonej na platformy PC. Na pobudzenie apetytu poniżej zapoznać się możecie z najnowszą zapowiedzią gry:

http://www.youtube.com/watch?v=qoytS3930aY

Więcej informacji o „GTA 5” znajdziecie w naszych wcześniejszych publikacjach oraz na oficjalnej stronie piątej odsłony „Grand Theft Auto”.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...