Scorpion K9 slide

Scorpion K9 – dyskotekowa klawiatura od Geniusa

Portfolio firmy „Genius” powiększyło się o kolejny produkt – klawiaturę „Scorpion K9”. Czym wyróżnia się na tle konkurencji? Nowy model zdecydowanie powinien przypaść do gustu osobom lubiącym grać po zmierzchu.

Scorpion K9 slide

Komfortowe granie w ciemności zapewnią użytkownikom podświetlane w siedmiu kolorach (od niebieskiego do zielonego) przyciski. Natężenie podświetlania zmienić można przy pomocy pokrętła umieszczonego w centralnym miejscu klawiatury, które znajdziemy pomiędzy czternastoma klawiszami multimedialnymi, odpowiadającymi między innymi za takie funkcje jak: odtwarzanie/pauzę, dostęp do przeglądarki czy poczty elektronicznej.

„Genius Scorpion K9” wyposażono także w czternaście najczęściej wykorzystywanych klawiszy z funkcją „anty-ghostintg”. Dość istotną informacją z perspektywy konsumenta może okazać się to, iż napisy oraz symbole na nich są trwałe i odporne na ścieranie, dzięki wykorzystaniu technologii graweru laserowego. Część osób może się zastanawiać, do czego funkcja „anty-ghostingu” mogłaby się im przydać, choć niejednokrotnie padli ofiarą ograniczenia wykrywania klawiszy w przypadku jednoczesnego wciśnięcia, czyli jedno z bardziej irytujących zjawisk, które może przytrafić się graczowi, podczas sesji z jego ulubioną produkcją. Nie muszę zatem nikogo przekonywać, że zaimplementowanie wyżej wspomnianego rozwiązania kilku użytkownikom oszczędzi siwych włosów na głowie.

Genius Scorpion K9 screen

Na uznanie zasługuje ergonomiczny profil klawiatury w kształcie litery „S”, który minimalizuje uczucie zmęczenia dłoni nawet podczas dłuższej rozgrywki oraz żywotność klawiszy kształtująca się na poziomie 10 milionów kliknięć. Produkt objęty został 24-miesięczną gwarancją producenta, a sugerowana cena detaliczna ustalona została na kwotę 99 zł brutto.

Źródło: Genius

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...