Seks i przemoc w nowym zwiastunie Lords of the Fallen

Na imprezie Comic-Con, w San Diego CI Games zaprezentowało najnowszy zwiastun oraz ogłosiło kilka istotnych faktów na temat edycji limitowanej i kolekcjonerskiej swojej nowej gry – Lords off the Fallen.

Sam materiał, określony mianem gameplay trailer, miał przybliżyć graczom, jak mniej więcej twórcy produkcji widzą rozgrywkę… Czy zapowiedź was zachęciła do zapoznania się z tytułem? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Jedyne czego nie można odmówić specom od marketingu to udana ilustracja muzyczna nadająca ukazanym scenom dozę dramatyzmu. Jeśli komuś wpadła w ucho piosenka jest to utwór grupy Mourning Ritual, a jego tytuł brzmi „Bad Moon Rising”:

http://www.youtube.com/watch?v=AeZYF22_Dww

Edycja Limitowana

Oprócz wspomnianego trailera przedstawiciele CI Games oraz wydawcy gry – Namco Bandai ogłosili, iż tytuł będzie dostępny w edycji limitowanej. W porównaniu do wersji podstawowej, oprócz samej gry w pudełku znajdziemy dodatkową zawartość w postaci:

  • rozszerzenia DLC „The Monk’s Decipher”,
  • zestawu wyjątkowych broni, obejmującego parę sztyletów Margyr, młot bojowy Thehk i miecza Ihir,
  • krążek z oficjalną ścieżką dźwiękową.


Edycja limitowana dostępna będzie na wszystkie planowane platformy sprzętowe, a mianowicie: PC, Xbox One oraz PS4. Jeśli zakupimy grę w preorderze, otrzymamy Lords of the Fallen w edycji limitowanej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Tomasz Gop zapowiedział, że produkcja ma szansę ukazać się również, w edycji kolekcjonerskiej, gdzie w prezencie otrzymamy figurkę kolekcjonerską i artbook.

Premiera Lords of the Fallen w naszym kraju przewidziana jest na 31 października i ukaże się na PC, XO oraz PS4.

Więcej informacji o grze znajdziecie na oficjalnej stronie Lords of the Fallen oraz w naszych wcześniejszych publikacjach.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...