Uczta dla kinomaniaków, dzięki nc+ i karcie „Multikino Unlimited”

Niedawno platforma nc+ wprowadziła udogodnienie dla wszystkich kinomaniaków. W ramach umowy abonamentowej, z platformą można kupić za 79 zł kartę „Multikino Unlimited”

Na jedną umowę można wziąć aż cztery takie karty dla całej rodziny, dla dowolnych jej członków. Trzeba jednakże pamiętać, że karta jest imienna i związana wyłącznie z kontraktem z platformą nc+.

Jakie możliwości daje nam karta „Multikino Unlimited”? W ramach promocji możemy pobrać codziennie jeden bilet do kina, siedem dni w tygodniu, nic dodatkowo nie płacąc. Co ciekawe, oferta nie ogranicza nas wyłącznie do technologii 2D. Z kartą możemy oglądać również wszystkie filmy 3D – wybór należy do miłośnika kina. Bilety takie można realizować w ponad trzydziestu kinach na terenie całego kraju.

Kartę należy zamówić, jednakże na okres minimum dziewięciu miesięcy. Takie karty mogą być świetnym sposobem na spędzanie czasu w gronie rodzinnym. Co ciekawe, platforma nc+ wprowadziła możliwość doliczania kwoty abonamentowej karty „Multikino Unlimited” do faktury VAT za usługi nc+, dzięki czemu użytkownikom będzie o wiele łatwiej płacić za usługi. Pozostaje zatem pytanie, w jaki sposób zamówić kartę „Multikino Unlimited”?

Można tego dokonać telefonicznie, pod numerami: 22 310 47 47 lub 801 044 944, w autoryzowanych salonach nc+ lub za pośrednictwem strony internetowej www.ncplus.pl. Nie warto czekać, aż tak korzystna promocja się skończy!

Źródło: Multikino.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...