youtubee

Sferyczne reklamy na YouTubie przyprawią Cię o zawrót głowy

Youtube ciągle się rozwija. Jest to niezwykły portal, na którym w pewnie niewidzialny sposób łączy się rozrywka i biznes. Nowa funkcja sferycznych reklam jeszcze bardziej zainteresuje zarówno przedsiębiorców, jak i samych oglądających.

youtubee

Już jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że na YouTubie otworzymy sferyczne filmy. Google na tym nie poprzestało i w taki sam sposób zobaczymy teraz również reklamy. Nie każdy wie, co to film sferyczny. Tak więc, mówiąc łopatologicznie,  podczas oglądania takiego clipu, na urządzeniu mobilnym z Androidem lub iOS, możemy, obracając smartfona czy też tabalet, zmieniać punkt widzenia. To naprawdę robi wrażenie. Oczywiście to nie działa w każdym pliku umieszczonym na portalu, musi być on odpowiednio przygotowany.

http://www.youtube.com/watch?v=K_J8k43gUhY

Reklamy w taki sposób zaciekawią odbiorców i przykują ich uwagę. Spowodują, że zapadną im one w pamięć. Znajdą się też kreatywni pomysłodawcy filmików, którzy w ten sposób w krótkiej prezentacji zamieszczą więcej informacji.

http://www.youtube.com/watch?v=79uA-gHvw18

Na zamieszczonych obu filmach możecie obejrzeć takie właśnie sferyczne wideo. Kręcenie smartfonem, z boku wygląda dosyć dziwnie, ale kiedy rozglądamy się wewnątrz nagrania, doświadczamy czegoś zupełnie nowego.  A co Wy o tym sądzicie? 

źródło: google

____________________
Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...