Sims 4 – zabawy w dom ciąg dalszy…

Obojętne, czy ktoś jest fanem Simsów czy nie, studio Maxis kojarzyć powinien. Dla osób stęsknionych za prowadzeniem wirtualnego życia, mamy miłą niespodziankę. Nowa odsłona serii The Sims pojawi się już w przyszłym roku.

Elektronic Arts ogłosiło, że najnowsza część The Sims pojawi się na rynku w przyszłym roku. Na razie zapowiedziano wersje na PC i Mac. Nie wykluczone jednak, że miłośnicy konsol również doczekają się swojego wydania, jak miało to miejsce w przypadku części trzeciej.

Twórcy uraczyli nas kilkoma interesującymi faktami. Do rozgrywki nie będzie wymagane stałe podłączenie do internetu. Oczywiście w grze dostępne będą opcje społecznościowe, przeznaczone dla graczy online, ale nie będą one obowiązkowe dla wszystkich. Pojawią się ponadto nieznane wcześniej opcje customizacji i narzędzia, bardziej intuicyjny interfejs, a także proste w obsłudze funkcje dzielenia się swoją twórczością z przyjaciółmi i fanami. Inspiracją dla tej części są pierwsze odsłony serii i ma być to niejako powrót do korzeni.

Z doświadczenia wiemy, że marka słynie z publikacji wielu dodatków do swojej produkcji i teraz ma być podobnie. Fanów trójki ucieszy jednak informacja, że do czasu wydania czwartej części, studio w planach ma jeszcze przynajmniej jedno uaktualnienie przeznaczone dla starszej wersji.

Ciekawskich odsyłam do oficjalnej strony, a tych którzy nie grali w poprzednie części zapraszam do naszego sklepu.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...