Adobe przeprowadza rewolucje. Koniec Photoshopa CS.

Wczoraj odbyła się konferencja Max 2013, na którą wiele osób czekało z niecierpliwością. Wszystko dlatego, że miała przynieść naprawdę wiele zmian, a tak naprawdę skończyło się na rewolucji. Tą rewolucją jest koniec serii pakietów i programów Creative Suite, a początek modelu subskrypcyjnego.

Jak to wszystko ma teraz wyglądać? Bieżące wydanie CS6 oprogramowania Creative Suite to już ostatnie wydanie serii, a także ostatnia wersja pudełkowa. W tym momencie Adobe wkracza w świat dystrybucji cyfrowej w modelu subskrypcyjnym, za czym będzie stać Adobe Creativ Cloud.

Photoshop-cs7-photoshop-cc-introducting-what-is-photoshop-cc
Dodatkowo zmieni się nazwa pakietu na Creative Cloud, a także nazwy poszczególnych programów, na przykład następny Photoshop będzie nosił nazwę Photoshop CC. Wszystkie zmiany wejdą w życie wraz z ich premierą 17 czerwca. W tym dniu wszyscy, którzy subskrybują Adobe Creative Cloud będą mogłi pobrać nowe programy zupełnie za darmo.

Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani do zmian, które wprowadza Adobe, to firma planuje pozostawić jeszcze przez jakiś czas wersję pudełkową w sprzedaży, tylko nie wiadomo na jak długo. Planowane jest także wspieranie tego pakietu jeszcze przez długi czas, aby dział on w następnych wersjach Windows’a i OS X.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...