Składany smartfon

Składany smartfon Huawei na bilbordzie!

Konferencja Huawei, na której poznamy nowe urządzenia chińskiego producenta, odbędzie się już jutro. Wszystko wskazuje na to, że na evencie poznamy pierwszy składany smartfon marki. Mimo że firma trzymała go w tajemnicy, właśnie udało nam się poznać jego wygląd. Wszystko dzięki montażystom bilbordu z reklamą Huawei Mate X.

Składany smartfon
fot. @gimme2pm

Po premierze Galaxy Fold, czyli składanego smartfona Samsunga, pora na kolejne nowości z tego nowopowstałego segmentu urządzeń mobilnych. Już jutro światło dzienne ujrzy Huawei Mate X, który, przynajmniej teoretycznie, może stanowić bezpośrednią konkurencję Folda. Co istotne, do sieci wyciekło właśnie zdjęcie tytułowego urządzenia.

Składany smartfon Huawei Mate X na bilbordzie

Grafika nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących urządzenia, które poznamy już jutro, jednak możemy „wyczytać” z niej co najmniej kilka interesujących rzeczy.

Sprzęt będzie dość smukły. Jedyne zgrubienie występuje na rancie smartfona, ale najwyraźniej jest to uwarunkowane koniecznością zachowania stabilności konstrukcji. Mate X będzie składał się w sposób odwrotny od tego wykorzystanego w Galaxy Fold. W mojej ocenie nowy składany smartfony od Huawei przebije propozycję Samsunga. Popatrzcie tylko na wąskie ramki i co by nie mówić, przyjemną stylistykę.

Wszystkiego dowiemy się już jutro na konferencji Huawei.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....