You are here
Sklep Huawei wystartował – takie promocje to grzech artykuły News 

Sklep Huawei wystartował – takie promocje to grzech

Można sądzić, że Huawei jest w ciężkiej sytuacji, bo dalej występują spore napięcia pomiędzy Chinami a Stanami Zjednoczonymi, ale nie stanęło to firmie na przeszkodzie, by uruchomić właśnie nową usługę na polskim rynku. Sklep Huawei wystartował, a firma przygotowała z tej okazji bardzo kuszące oferty na swoje topowe sprzęty. Warto się jednak pośpieszyć, bo oferta jest ograniczona.

Sklep Huawei wystartował
Fot. Huawei

Dziś swoją premierę będą miały nowe flagowce od Huawei, ale to także dzień premiery oficjalnego sklepu firmy w Polsce. W związku z tym, przygotowano wiele promocji, które oferują ogromne zniżki na urządzenia dalej będące bardzo dobrymi sprzętami. Widać, że Huawei chce zachęcić klientów do tego, by ci korzystali właśnie z ich urządzeń, co chyba nikogo nie powinno dziwić. Szczególnie, że oferta jest wyjątkowo kusząca.

Sklep Huawei wystartował

Sklep Huawei wystartował i można go znaleźć pod adresem huawei.pl. Firma postanowiła zachęcić do zakupów i w swojej ofercie umieściła między innymi flagowca Huawei Mate 20 Pro w cenie, która jest aż niewyobrażalna za urządzenie z tej półki. Za sprzęt trzeba bowiem zapłacić jedynie 1499 złotych, ale oczywiście ich liczba jest ograniczona, więc trzeba się pośpieszyć. Dodatkowo w dniach między 19, a 25 września każdy kto zarejestruje się w sklepie Huawei za pomocą Huawei ID, otrzyma 10 procent zniżki na inne produkty producenta. Otrzymany kod rabatowy, będzie można wykorzystać do 13 października. A co z trasportem?

Każdy, kto kupi produkty na huawei.pl może oczekiwać, że zostaną one wysłane w ciągu 24 godzin całkowicie za darmo, a jeśli zakupy zostaną zrobione do godziny 15:00 – klient może się ich spodziewać już następnego dnia. W razie zmiany decyzji, ma 15 dni na zwrot, który również jest darmowy. Sam zakup jest szybki i komfortowy – nowoczesna i intuicyjna strona ułatwia cały proces, a bezpieczne płatności poprzez sprawdzoną na rynku bramkę płatniczą gwarantują bezpieczeństwo i szybkość transakcji – wyjaśnia Łukasz Piotrowski, dyrektor e-commerce w Huawei CBG Polska.

Lista promocji w sklepie Huawei

Jako, że sklep Huawei wystartował oficjalnie, lista produktów objęta promocją, robi wrażenie. W końcu firma musi zadbać o to, by przyciągnąć do siebie klientów, którzy mogą być zmartwieni sytuacją z Google oraz konfliktem ze Stanami Zjednoczonymi. Dalej nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość producenta, ale sprzęty już obecne na rynku, dalej będą aktualizowane. Zresztą ostatnio pojawiła się lista urządzeń, które dostaną poprawki bezpieczeństwa, a znajdziecie ją POD TYM ADRESEM. Lista produktów objęta promocją, wraz z cenami, prezentuje się następująco.

  • Huawei Mate 20 Pro w cenie 1499 zł
  • Ultrabook Huawei Matebook D 15.6” 2018 i5/8GB/128GB + 1TB MX150 2 GB w cenie 2299 zł
  • Huawei P20 lite w cenie 599 zł
  • Tablet Huawei M5 lite 10” 32GB WiFi w cenie 899 zł
  • Tablet Huawei M5 lite 8” WiFi w cenie 699 zł
  • Opaska sportowa Huawei Band 2 Pro w cenie 99 zł
  • Drukarka do zdjęć Huawei CV80 + 5 arkuszy papieru w cenie 249 zł
  • Przenośny głośnik Bluetooth Huawei Mini CM510 w cenie 79 zł

Warto przejrzeć całą stronę sklepu Huawei, bo możemy natrafić tam na coś, co od dawna chodziło nam po głowie.

Sprzęty od Huawei oraz Honor, znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Huawei informacja prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment