Xiaomi w Polsce

Autoryzowany sklep internetowy Xiaomi w Polsce!

Stało się. Firma ABC Data podjęła się zadania współtworzenia autoryzowanego sklepu internetowego Xiaomi w Polsce. Koniec kombinowania, problemów z gwarancją oraz błąkania się po sieci w poszukiwaniu zaufanych sprzedawców. Teraz, produkty chińskiej marki kupimy bez przeszkód na stronie Mi-Home.pl

Xiaomi w Polsce

Chińska marka coraz mocniej zaznacza swoją obecność na starym kontynencie. Doszło do sytuacji, w której Xiaomi ma nie tyle rzeszę fanów, ile fanatyków, którzy zaciekle bronią urządzeń, filozofii i usługi firmy w sieciowych “wojenkach”. Przypomina mi to nieco status zwolenników rozwiązań Apple. Warto jednak wziąć pod uwagę to, że sympatia ta nie bieżę się znikąd. Xiaomi nie zdobyło popularności i uznania ot tak.

Xiaomi w Polsce

Koncern w kraju macierzystym radził sobie dobrze, a nawet świetnie, ale początkowe próby wejścia na rynki amerykański i europejski trudno było nazwać sukcesem. Jednak z każdym miesiącem sytuacja ta ulegała poprawie, a wraz z nią ocieplał się wizerunek marki. Dziś smartfony sygnowane logo firmy są jednymi z najpopularniejszych w Polsce i nie sposób się temu dziwić. Sukces zawdzięczać można kilku czynnikom. Pierwszym jest świetny stosunek ceny do jakości, które prezentują urządzenia Xiaomi. Płacąc nieraz połowę tego, co zostawilibyśmy u, dajmy na to Samsunga, otrzymujemy kapitalny hardware naszpikowany nowinkami technologicznymi. Drugim autorem sukcesu jest oprogramowanie MIUI, które jest nietypową odmianą Androida. Dlaczego nietypową? Otóż w oprogramowaniu znajdziemy multum rozwiązań, o których obecności w pojedynczym urządzeniu, użytkownicy innych smartfonów mogą tylko pomarzyć. Istny jest też interfejs, który wykorzystuje wiele dodatków, animacji i ekranów zbliżonych do Apple iOS. To się zwyczajnie sprzedaje.

Sprzedaje się do tego stopnia, że firma dokłada wszelkich starań zmierzających ku rozszerzeniu kanałów dystrybucji. Efektem tego jest działalność Xiaomi w Polsce, a konkretnie rzecz ujmując — powstanie pierwszego autoryzowanego sklepu internetowego w naszym kraju. Za realizację przedsięwzięcia odpowiada firma ABC Data, która najpierw zajęła się “sklepem” w serwisie Allegro, następnie otworzyła małe Mi Zone, czyli stoisko w warszawskim centrum handlowym Arkadia. To był jednak dopiero początek. Teraz produkty Xiaomi kupimy również TUTAJ.

Dostępność urządzeń

Zanim przejdziemy do samej zawartości sklepu internetowego Xiaomi w Polsce, chciałbym podkreślić jego znaczenie. Dotychczas kupując atrakcyjne cenowo smartfony Xiaomi, mogliśmy wybierać pomiędzy dwoma kanałami (nowe urządzenia). Pierwszym były chińskie sklepy w przypadku, których nie otrzymywaliśmy ani gwarancji, ani tak zwanej rękojmi. Natomiast zamawiając sprzęt u polskich resellerów, mogliśmy liczyć wyłącznie na rękojmie (z małymi wyjątkami). Oficjalny sklep internetowy Xiaomi w Polsce stanowi połączenie wszystkich pozytywnych cech obydwu. Otrzymamy tutaj sensowną cenę, gwarancję oraz możliwość skorzystania z rękojmi.

Co dokładnie znajdziemy w na witrynie mi-home? Skłamałbym, pisząc, że w ofercie sklepu dostępne są wszystkie produkty Xiaomi, lecz asortyment zawiera pokaźną liczbę urządzeń i akcesoriów. Wśród najciekawszych warto wymienić:

  • Xiaomi Mi A1 — 999 zł
  • Kamerka sportowa Milja 4K — 599 zł
  • Inteligentny oczyszczać powietrza Mi Air Purifier 2 — 699zł
  • Opaskę Mi Band 2 — 129 zł
  • Skuter elektryczny Mi Electric Scooter — 1799 zł

Czy warto skorzystać z oferty sklepu Xiaomi w Polsce? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Natomiast jeśli interesują was również inne urządzenia, zachęcamy do skorzystania z naszego e-sklepu dostępnego pod TYM adresem.

Źródło: ABC Data, Mi-home

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...