Slender: The Arrival, dziś debiutuje na Steam’ie

Dosłownie za kilka godzin, na Steam’ie dostępny będzie Slender: The Arrival – gra z gatunku survival horror, będąca komercyjną kontynuacją przeboju Slender: The Eight Pages.

Projekt jest dziełem twórcy oryginału, czyli Marka Hadley’a oraz zespołu Blue Isle Studios.

Slender: The Arrival, to pierwszoosobowy horror, w którym poznajemy mroczną historię, a naszym antagonistą jest tytułowy potwór – Slender. Rozgrywka polega głównie na szukaniu różnorakich przedmiotów, typu: porozrzucane po okolicy strony manuskryptu opisujące tytułowego stwora czy manipulowanie generatorami napięcia.

Grozy dodaję fakt, że nie dysponujemy żadną bronią, a ekwipunek nasz ogranicza się jedynie do latarki. Spotkanie z monstrum grozi nam postradaniem zmysłów, aby zatem przeżyć musimy unikać kontaktu z potworem.

Tym co odróżnia nową produkcję od darmowego pierwowzoru jest: zwiększenie ilości poziomów, poprawiona grafika, dodanie nowego potwora oraz rozbudowany wątek fabularny, który przedstawia się następująco. Niejaka Laura, rusza na pomoc przyjaciółce Kate, która to planuje sprzedać dom. Sytuacja ulega napięciu, gdy główna bohaterka odkrywa, że jej przyjaciółka nagle znika. Od tej pory Laura wyposażona jedynie w prostą latarkę oraz kamerę, wyrusza w podróż , w celu odnalezienia zaginionej dziewczyny.

http://www.youtube.com/watch?v=tenpLSKU-9U

Nową część upolować można tutaj, a jeśli chcecie sprawdzić, jak wygląda starsza wersja gry zapraszam na oficjalną stronę studia Blue Isle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...