You are here
LG Flex – wygięty phablet już oficjalnie! mobile 

LG Flex – wygięty phablet już oficjalnie!

Koreański producent postanowił zaprezentować światu długo oczekiwany model Flex. LG podeszło do tematu zakrzywionych urządzeń inaczej niż Samsung ze swoim Galaxy Round. Czy w tym przypadku inaczej oznacza lepiej?

LGGFLExik750x300

Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Propozycja LG z pewnością przypadnie do gustu osobom chcącym zakosztować w mobilnej rozrywce tj. filmy i gry.  Zakrzywiony w pionie ekran, o przekątnej 6 cali sprzyja seansom filmowym. Niestety, minusem jest zastosowana rozdzielczość. Przy tej klasie urządzenia 720p to jednak mało.

nexusae0 211

Patrząc na konfigurację sprzętową, można odnieść wrażenie, że dotyczy ona flagowego modelu LG G2. Najnowsza jednostka Qualcomm Snapdragon 800, taktowana zegarem 2.26 Ghz, wspierana przez układ graficzny Adrerno 330 oraz 2GB pamięci RAM – prezentuje się naprawdę ciekawie. Specyfikacja nie pozostawia złudzeń. Mamy do czynienia z naprawdę mocnym phabletem. Aby sprostać zapotrzebowaniu na energię, producent zdecydował się umieścić w modelu Flex, akumulator o pojemności 3500 mAh.

nexusae0 132

Mocne podzespoły oraz wygięty ekran to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania LG Flex. Producent twierdzi, że obudowa urządzenia posiada zdolności samoregeneracji. Brzmi to dość zabawnie, jednak zastosowany materiał, w przypadku drobnych zarysowań potrafi zniwelować wgłębienia już w przeciągu kilku minut. Trzeba przyznać, że jest to użyteczna technologia.

LG Flex, pracujący pod kontrolą Androida JellyBean w wersji 4.2.2. powinien trafić do sklepów w Korei w przyszłym miesiącu.

Źródło: Androidcentral

 

Related posts

Leave a Comment