You are here
Google prezentuje słuchawki Pixel Buds 2. generacji artykuły News 

Google prezentuje słuchawki Pixel Buds 2. generacji

Konferencja Made by Google 2019 za nami. Poznaliśmy już nowe Pixele 4 oraz komputer PixelBook Go. Pora na akcesoria, wśród których najciekawiej zapowiadają się bezprzewodowe słuchawki Pixel Buds 2. Czy okażą się słuszną konkurencją dla Apple AirPods?

Pixel Buds 2
fot. Google

Chyba każda szanująca się firma technologiczna ma w swojej ofercie wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki w formie pchełek. Nic więc dziwnego w tym, że Google zdecydowało się odświeżyć wcześniejszą wersję Pixel Buds i nadać jej nowocześniejszego charakteru. Sprzęt, przynajmniej w teorii, ma szansę na ogromny sukces. Niestety, aby przekonać się o tym, czy mam rację, musimy poczekać do wiosny 2020 roku, gdyż dopiero wtedy sprzęt zaliczy rynkową premierę i trafi do sklepów.

Pixel Buds 2 oficjalnie

Pixel Buds 2. generacji zostały wycenione na 179 dolarów. Nie jest to mało, ale z drugiej strony kwota 700 zł za interesujące nowoczesne słuchawki nie wydaje się mocno przesadzona. Szczególnie jeśli zestawimy cenę z rzeczywistymi możliwościami urządzenia. Weźmy na przykład zasięg. Google chwali się tym, że będzie on wynosił równowartość długości boiska piłkarskiego. Oczywiście, tylko tam, gdzie nie ma żadnych zakłóceń. Niemniej zasięg w każdym pomieszczeniu jednorodzinnego domu nie powinien stanowić wyzwania dla rzeczonych słuchawek.

Ponadto Pixel Buds 2 zapewnią do 5 godzin ciągłego słuchania muzyki. Wraz z dołączonym do zestawu etui możliwe będzie podbicie tego wyniku do 24 godzin. Słuchawki w inteligentny sposób rozpoznają otaczające użytkownika środowisko, dzięki czemu natężenie dźwięku zostanie odpowiednio zoptymalizowane i dostosowane do panujących warunków. Konstrukcja została zaprojektowana zarówno pod kątem zwiększonej wygodny usera jak i odporności na czynniki zewnętrzne. Nie straszny im deszcz oraz sytuacje wzmożonego treningu.

Pixel Buds 2 współpracujące ze smartfonami z Androidem oraz iPhone’ami, a także pozostałymi urządzeniami komputerowymi wystąpią w czterech wersjach kolorystycznych — białej, pomarańczowej, czarnej oraz miętowej. Naturalnie w przyjemnych pastelowych odcieniach. Pozostaje nam teraz czekać na dostępność akcesorium.

Źródło: Google

Related posts

Leave a Comment