Słuchawki Roccat Kave Solid 5.1 – odkryj na nowo przyjemność wirtualnej rozrywki

Każdy gracz wie jak ważnym elementem rozgrywki jest dźwięk. Odgłosy otoczenia, innych graczy, a nawet kroków zbliżającego się wroga – to działa na zmysły. Jednak aby w pełni zakosztować przyjemności z gry, potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. Czy produkt Roccat spełni nasze oczekiwania?

roccet set the rules

Kave Solid to produkt najwyższej jakości, posiadania którego nie powstydziłyby się gwiazdy e-sportu. Dźwięk w systemie 5.1 wyłapie najsłabsze odgłosy uginającej się pod butami przeciwnika trawy, a te robią wrażenie.

Specjalny pilot Tip’n’Control pozwala na płynną regulację czterech kanałów dźwiękowych (front, tył, środek oraz bas), a korzystanie z niego dzięki odpowiedniej ergonomii nie sprawia kłopotu. Oczywiście dodatkowe ustawienia znajdziemy w menu dostępnym po pobraniu ze strony producenta odpowiedniego oprogramowania.

Mikrofon zastosowany w słuchawkach jest oddzielnym elementem, ponieważ nie w każdej sytuacji jego funkcjonalność będzie potrzebna. Umieszczona w jego konstrukcji dioda LED jest jednym ze znaków rozpoznawczych produktów firmy.

Roccat przywiązuje wagę do jakości swoich urządzeń i tak nowe słuchawki cechuje niezwykła staranność wykonania, widoczna gołym okiem. Aluminiowe elementy i wygodne poduszki blokujące dźwięki z zewnątrz zwiększają dodatkowo komfort podczas rozrywki.

Jeśli jesteście zainteresowani słuchawkami Kave Solid 5.1 zapraszamy do naszego sklepu, gdzie możecie je nabyć w atrakcyjnej cenie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...