LG Swift G2 – Dziś zostanie zaprezentowany nowy flagowiec

W Nowym Yorku o godzinie 17 czasu polskiego, Koreański producent oficjalnie zaprezentuje nowe urządzenie, będące następcą modelu Swift G.

lg750x300

 

Już dzień przed wydarzeniem w sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające nową słuchawkę. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę imponująco. Ciekawostką jest umiejscowienie klawisza odblokowującego ekran na tylnej obudowie, pod obiektywem aparatu cyfrowego. Zastanawiające jest to jak rozwiązanie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania Swifta G2.

http://www.youtube.com/watch?v=aQLLee2vMFk

Dokładna specyfikacja nie została jeszcze upubliczniona, lecz jak to zwykle ma miejsce, sporo dowiadujemy się z nieoficjalnych przecieków. Urządzenie prawdopodobnie zostanie wyposażone w 5.2 calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ponadprzeciętną wydajność zapowiadaną przez LG, ma zapewnić czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 800 z taktowaniem na poziomie 2GHz oraz 3 GB pamięci RAM. Można powiedzieć, że to istny potwór… lecz podejrzewam, że nowa nakładka LG, będzie wymagająca. Jednak wszystkie opisane powyżej dane, są jedynie spekulacjami, a na oficjalny komunikat musimy poczekać jeszcze kilka godzin.

Wydarzenie będzie transmitowane na http://www.g2.lgmobile.com/

Niecierpliwych fanów marki LG zachęcamy do zakupu wcześniejszych urządzeń producenta w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...