Smart TV Samsunga

Smart TV Samsunga z Siri i AirPlay2

Południowokoreański gigant poinformował właśnie, że na Smart TV Samsunga pojawi się aplikacja iTunes, za pomocą której użytkownicy będą mogli dokonywać zakupów filmów tudzież seriali. Mało tego, do wspomnianych telewizorów trafi również AirPlay2 oraz możliwość współpracy z Siri.

Smart TV Samsunga

To jedna z lepszych w ostatnim czasie wiadomości dla użytkowników sprzętu z logo nadgryzionego jabłka na obudowie. Samsung może naprawdę skutecznie zachęcić sadowników do korzystania z własnych rozwiązań w postaci Smart TV. Udostępnienie w obrębie własnego ekosystemu rozwiązań Apple takich jak Siri, iTunes czy AirPlay2 pozwoli na wygodną współpracę dwóch, zdawałoby się niekompatybilnych światów.

Smart TV Samsunga z AirPlay

Jako że powoli, bardzo powoli, ale jednak rozglądam się za nowym telewizorem, próbuję wybrać na początek producenta. Producenta, który trafi w moje potrzeby w kwestii funkcji i możliwości korzystania z usług, do których przywykłem. Dotychczas stawiałem na LG, ale decyzja dotycząca Smart TV Samsunga przechyliła szalę na stronę tytułowej firmy. Samsung przekonał mnie, i jak mniemam również tysiące innych użytkowników sprzętu Apple, do swoich produktów. Wszystko dzięki jednej decyzji.

Smart TV Samsunga

Poruszając się na ekosystemie Apple, w którego skład wchodzą urządzenia oraz usługi, przywykłem do wygodnych dodatków w postaci Siri oraz bezprzewodowego przesyłania treści poprzez AirPlay2. Niestety, rozwiązania te często nie są kompatybilne z narzędziami innych firm, a już na pewno nie z narzędziami głównych rywali. Dostosowania Smart TV Samsunga do rzeczonych ficzerów w moim przypadku zadziała jak wabik dla klienta. Sądzę, że podobnie będzie miała się sprawa z innymi userami. Jak myślicie?

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....