iPhone 2019

iPhone 2019 z trzema obiektywami? Grafika zbudza kontrowersje

Znane i wiarygodne źródło przecieków ze świata nowinek technicznych, Steve Hemmerstoffer, opublikował na Twitterze grafikę przedstawiającą to, jak będzie wyglądał iPhone 2019. Trzy aparaty przypominają nieco rozwiązania Huawei, ale brak tutaj znanej u Apple symetrii.

iPhone 2019

Sprzedaż najświeższych iPhone’ów wypada nieco poniżej oczekiwań Tima Cooka, ale niespecjalnie bym się tym przejmował. Gigant od lat prosperuje wręcz wzorowo i jednorazowe wahania nie powinny mieć większego wpływu na najbliższą przyszłość produktów firmy. Apple niezrażony aktualnymi problemami, przygotowuje dla nas kolejną generację smartfona. Na potrzeby wpisu nazwijmy go “iPhone 2019”. Nie ma pewności co do ostatecznego nazewnictwa, gdyż sadownicy najzwyczajniej w świecie stali się na tym polu nieprzewidywalni. Wracając do tematu, sprawdźmy, jaki będzie tegoroczny iPhone.

Odważna stylistyka iPhone 2019

Jest jeszcze zbyt wcześnie na ocenę wiarygodności tego konkretnego przecieku, jednak źródło wielokrotnie już udowadniało, że warto mu zwierzyć. Zakładając, że doniesienie znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistych działaniach Apple, iPhone 2019 może zaskoczyć wszystkich aparatem. Nie podwójnym, a potrójnym. Mało tego, wspomniany moduł miałby zostać zamknięty w nieco zaokrąglonym na bokach kwadracie. Już samo to wydaje się nietypowe dla Apple. Ciekawiej robi się w momencie, w którym zauważymy, że obiektywy nie są ułożone symetrycznie. Co więcej, najnowsze sieciowe donosy sugerują, że wspomniany sprzęt będą cechowały również inne właściwości, których po Apple nikt się wcześniej nie spodziewał.

Jest szansa na pełną Siri w Polsce. Wszystko dzięki listowi Tima Cooka

Otóż nowe iPhone’y, które zostaną zaprezentowane najprawdopodobniej we wrześniu, mogą otrzymać port USB-C, który zastąpi wysłużony, choć świetny Lightning. To nie wszystko, gdyż w sieci krążą plotki, w myśl których w smartfonach iPhone 2019 miałby powrócić Touch ID. Czytnik linii papilarnych zostałby umiejscowiony pod ekranem.

Jeśli wspomniane ficzery nie trafiają w wasz gust, możecie rozważyć zakup wcześniejszych iPhone’ów dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Forbs, Twitter

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...