Smartfon Tesli? Elon Musk zadziwia

Kwestią czasu było to, kiedy Elon Musk zainteresuje się rynkiem urządzeń mobilnych na tyle, aby zacząć pracować nad własną wizją takiego sprzętu. Ostatnie przecieki pokazują, że smartfon Tesli faktycznie powstaje i choć nie znamy jeszcze nawet jego przybliżonej specyfikacji, poznaliśmy jego szczątkowy wygląd.

Smartfon Tesli

Elom Musk to postać, której nie wypada nie znać. Wizjoner, podziwiany przez wielu twórca, zaskakuje coraz to ciekawszymi pomysłami. Elektryczne samo prowadzące się auta, loty w kosmos czy podziemne tunele to nie wszystko, nad czym pracuje CEO Tesli. Jakiś czas temu jegomość wprowadził do sprzedaży konsumenckiej miotacz ognia, który dosłownie rozszedł się na pniu. Czy podobnie będzie ze smartfonem sygnowanym charakterystycznym logo Tesli?

Nadchodzi smartfon Tesli

Tesla Quadra — to nazwa kodowa tytułowego urządzenia mobilnego, które powstaje “w rękach” Elona Muska. Wygląd przedniego panelu zdradza bezramkowy ekran, w którym zastosowano coraz mniej kontrowersyjne element. Tak, chodzi o Notcha. Ten ze zdjęcia wygląda na naprawdę niewielki, stąd nie powinien przeszkadzać nawet przeciwnikom tegoż rozwiązania. Na tylnym panelu znalazło się miejsce na podwójny aparat oraz podłużne wcięcie na… właśnie, na co?

Obstawiam, że producent umieści tutaj donośny głośnik, ale mogę być w błędzie i element okaże tylko zabiegiem zwiększającym atrakcyjność wizualną urządzenia.

Tyle, więcej o smartfonie tesli dowiemy się zapewne w ciągu najbliższych miesięcy. Niemniej, urządzenie traktuję jak ciekawostkę. Wątpię w to, że Elon Musk osiągnie na rynku mobilnym sukces i prawdę mówiąc, wątpię również w to, że mógłby chcieć się o takowy starać. Jesteście podobnego zdania?

Źródło: BGR, Slashleaks

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...