Smartfon z Androidem od Samsunga, tym razem wersja z „klapką”

Od czasów pojawienia się na rynku telefonu Motorola StarTac, świat oszalał na punkcje słuchawek cechujących się specyficzną budową typu „flip”. Wraz z rozwojem technologii, oraz zwiększeniem przekątnych ekranów naszych urządzeń, zmieniła się też bryła z której wykonany jest smartfon. Dzisiejszy sprzęt przypomina tabliczkę czekolady. Samsung postanowił przypomnieć nam zalety „składanych” telefonów.

samsung-galaxy-folder-3

Od pewnego czasu w sieci krążyły informacje o planach wprowadzenia przez Koreańczyków nowego produktu, cechującego się składaną konstrukcją oraz dwoma wyświetlaczami.  Galaxy Golden, bo taką nazwę przyjmie nowy telefon, będzie wyposażony w czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 400, z częstotliwością taktowania wynosząco 1.7 GHz.  Obsługa dwóch ekranów AMOLED pracujących z rozdzielczością 800×480 pikseli należy do wymagających zadań, lecz 2GB pamięci ram powinny zapewnić odpowiednią wydajność. System napędzający urządzenie to Android Jelly Bean w nie najmłodszej już wersji 4.1.

 

Na chwilę obecną nie znana jest jeszcze dokładna data premiery nowego urządzenia, lecz prawdopodobnie te ma się pojawić już pod koniec obecnego miesiąca. Niestety jedynie dla rynku południowokoreańskiego.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...