Smartfon z Windows 8 na pokładzie – czy nadchodzi przełom?

Jeśli usłyszelibyśmy, że ma to był Windows Phone 8, to jeszcze byśmy uwierzyli, ale Windows 8 na pokładzie smartfona? Trochę się to nam nie widzi. Zwłaszcza dlatego, że sam Microsoft twierdzi, że to oprogramowanie nie jest skalowalne do urządzeń z małym ekranem.windowsinokiamini
Jaki ma być ten nowy smartfon?
Ma to być urządzenie firmy i-mate, które będzie posiadać ekran wielkości 4,7 cala i rozdzielczości 1280×768 pikseli. Napędzać ma go dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2760 o częstotliwości taktowania 1,8 GHz i wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Dodatkowo do dyspozycji będzie 64GB pamięci wewnętrznej oraz 8-megapikselowy aparat. Bateria będzie miała pojemność aż 3000 mAh.

28820 04 i mate to release windows 8 pro smartphone with intel clover trail processor insideCiekawostką jest to, że i-mate Intelligent będzie można włożyć do stacji dokującej, dzięki czemu stanie się tabletem. Także obraz wyświetlany na smartfonie będzie można bezprzewodowo przerzucić na większy ekran. Cena smartfonu będzie oscylować wokół 750 dolarów, a jeśli zdecydujecie się na kupno w zestawie ze stacja dokującą wydacie 1600 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...