Smartfonowy przeciek na stronie Apple Store

Czyżby gigant z Cupertino planował poszerzenie oferty o nowy model ismartfona? Na stronie producenta pojawiło się zdjęcie 4-calowego telefonu, które prawie natychmiast zostało usunięte. Mamy tutaj do czynienia z poważną wpadką, a może jest to przemyślana strategia marketingowa koncernu z logiem „nadgryzionego jabłka”?

 

W internetowym sklepie firmy „Apple” pojawiła się nowa stacja dokująca ze złączem lighting. Na jednym ze zdjęć promocyjnych urządzenia, dodanych przez producenta mogliśmy zaobserwować sprzęt bardzo podobny do modelu 5c wzbogacony o czytnik linii papilarnych, którego oryginalny gadżet był pozbawiony. No właśnie… mogliśmy, gdyż wspomniany obrazek zniknął z karty produktowej równie szybko, jak się pojawił. Na szczęście użytkownicy sieci wykazali się nie tylko doskonałą spostrzegawczością, ale również przezornością i zachowali zrzuty ekranu gadżetu, nie omieszkując przy okazji poinformować o owym zdarzeniu reszty internetowej gawiedzi.

Co prawda eksperci studzą zapędy internautów i nawołują do chłodnego podejścia do tematu, gdyż równie dobrze mógł to być błąd czy też najzwyklejsza pomyłka grafika. Po drugiej stronie barykady stoją jednak zwolennicy teorii spiskowych i uważają, iż jest to przemyślany ruch ze strony „Apple’a” zapowiadający nowego smartfona w portfolio giganta z Cupertino – „iPhone’a 5s” (lub 6) odzianego w plastikową obudowę.

Z wszelkimi spekulacjami radzimy się jednak wstrzymać i poczekać na wrzesień, kiedy to „Apple” wypuścić ma na rynek nowe „i’Phony”.

Źródło:Phone Arena

____________________________________________________

Tymczasem zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie poprzednie modele smartfonów koncernu z logiem „nadgryzionego jabłka” w atrakcyjnych cenach.

Polecamy również nasz fanpage, na którym zapoznacie się z informacjami o najnowszych promocjach sklepu internetowego, możecie brać udział w walce o atrakcyjne nagrody w organizowanych przez nas konkursach czy być na bieżąco z wiadomościami ze świata nowych technologii.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...