NokiaPremiere750x300

Smartfony, tablety i laptopy – wszystko od Nokii!

Już 22 października podczas Nokia World, Fiński producent zaprezentuje swoje nowe urządzenia. Wszystko wskazuje na to, że  nie będzie to jedynie smartfon…

NokiaPremiere750x300

Na zdjęciu zachęcającym do śledzenia wydarzenia, możemy zauważyć trzy rodzaje urządzeń. Pierwszym jest smartfon pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone – Nokia Lumia 1520. Zaraz za nią widzimy tablet oraz laptop.

Tak, brzmi to dość zabawnie. Nokia i Laptop? Wbrew pozorom to nie takie dziwne, gdyż już kilka lat temu firma wprowadziła do sprzedaży coś na kształt netbooka, a konkretnie model Nokia Booklet. Ta namiastka komputera przenośnego niestety nie przyjęła się na rynku, ale kto wie. Może tym razem Finom się powiedzie i będziemy świadkami spektakularnego sukcesu firmy. Za wcześnie jednak na przewidywania.

Ostatnio pisaliśmy o transakcji dotyczącej sprzedaży działu urządzeń i usług Nokii. Kupcem miał być Microsoft, lecz jak wiadomo nie doszło jeszcze do finalizacji porozumienia. Dzięki temu Finowie mają jeszcze „chwilę” na wprowadzenie na rynek nowego produktu.

Zastanawiające jest jedynie to, czy dawna popularność telefonów marki Nokia będzie miała wpływ na sprzedaż tabletów czy laptopów tejże firmy.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...