You are here
Snapchat 3D tylko dla iPhone’a Aplikacje artykuły mobile News 

Snapchat 3D tylko dla iPhone’a

Nowa funkcja aplikacji Snapchat została dedykowana urządzeniom z rodziny iPhone, przy czym dotyczy to jedynie smartfonów Apple od „dziesiątki” wzwyż. Czy to oznacza, że użytkownicy urządzeń z Androidem mogą pomarzyć o ficzerze? Tłumaczenie Snapchata daje nam jasny komunikat.

Snapchat
fot. Snapchat

Nie jest to nowość z kategorii killer-ficzer, ale trzeba przyznać, że 3D Camera Mode prezentuje się dość interesująco. Działanie funkcji z pewnością spodoba się użytkownikom, ale nie rozumiem, dlaczego nie zaimplementowano jej również na sprzęcie z Androidem. To zwiększyłoby popularność.

Snapchat z funkcjami okularów Spectacles

Pomysł jest dobry. Tylko tyle i aż tyle. 3D Camera Mode to tak naprawdę jedynie nowy tryb selfie, który pozwoli na wykonanie ciekawego ujęcia. Magia zaczyna się dziać wtedy, kiedy oglądając fotografię, będziemy poruszać smartfonem, co sprawi wrażenie zapoznawania się z trójwymiarowym obiektem. Świetnie obrazuje to poniższy materiał wideo.

Przyznam, że Snapchat jako taki niespecjalnie mnie do siebie przekonał. Owszem, próbowałem polubić się z nową platformą, ale nie przemawia do mnie jej forma. Niemniej, specjalnie na potrzeby zapoznania się z nowością pokuszę się o ponowną instalację apki. iPhone’y, na których zadziała funkcja zdjęć 3D z aplikacji Snapchat, znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: 9to5Mac

Related posts

Leave a Comment