Snapokulary

Okulary od Snapchata? To może wypalić

Snapchat jest bez wątpienia poważnym graczem na rynku usług społecznościowych. Okazuje się jednak, że ciesząca się ogromną popularnością aplikacja nie wystarcza firmie do szczęścia. Te zapewnią okulary, nie różowe, ale jednak…

Snapokulary

Na łamach WSJ (The Wall Street Journal) pojawił się ciekawy materiał dotyczący wspomnianej firmy. Wśród wielu faktów, najbardziej intrygujący wydaje się ten dotyczący okularów, które pracownicy 26-letniego Evana Spiegela (CEO) testują już od roku. Teraz za sprawą tekstu oraz wcześniejszego wycieku filmu promocyjnego produktu, o urządzeniu wiemy całkiem sporo…

Spectacles, czyli Snapokulary

W gadżecie znajdziemy szerokokątny obiektyw otoczony diodami, które jak mniemam, spełniają funkcję doświetlającą scenę. Pozwoli on na rejestrowanie 10-sekundowych materiałów wideo, które automatycznie trafią do aplikacji w smartfonie. Okulary zintegrowane z softem? Brzmi ciekawie i jestem przekonany, że stado nastolatków będzie ustawiało się po Snapokulary w kolejce.

Jeśli wierzyć doniesieniom, w tym tym pochodzącym od serwisu ReCode, produkt trafi na półki sklepowe już na jesieni tego roku i zapłacimy za niego mniej niż 130 dolarów. 500 zł, choć jest kwotą niemałą mógłbym zaakceptować, pod warunkiem, że zaliczałbym się do fanów Snapa. Niestety, cena dotyczy najprawdopodobniej rynku amerykańskiego, a co za tym idzie – cena w PL będzie odpowiednio wyższa.

To może się udać

http://www.youtube.com/watch?v=XqkOFLBSJR8

Mimo kwoty jaką przyjdzie zapłacić za okulary sądzę, że staną się one hitem sprzedażowym. Tempo wzrostu popularności Snapchata przyprawia o zawrót głowy i wątpię, w to, że produkt firmy nie spotka się z odpowiednim zainteresowaniem.

Głównymi nabywcami będą zapewne rodzice nastolatków, którzy kupią okulary dla swoich pociech. Patrząc na krzykliwy design produktu wątpię, aby znalazł on uznanie w oczach starszych fanów elektroniki użytkowej.

Źródło: WSJ, ReCode, spectacles.Com

 

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...