Jak dziala google 750x300

„Jak działa Google” – z książki dowiesz się wszystkiego

Zastanawialiście się kiedyś jak Google z akademickiego projektu stało się potężnym koncernem, jak wygląda firma od środka i jakimi prawami rządzą struktury organizacyjne? Ja wielokrotnie, ale dopiero teraz znalazłem, a właściwie znajduję odpowiedz. Wszystko przez książkę…

Jak dziala google 750x300

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Insignis mogę zapoznać się dziejami firmy, w której ekosystem usług po prostu wsiąkłem. Przyznam, że kiedy tylko dowiedziałem się o tym, że powstaje książka, która opowie „jak działa Google”, na mojej twarzy zagościł uśmiech. Teraz kiedy trzymam ją w dłoniach, na chwilę przez zgłębieniem jej zawartości jestem prawdziwie podekscytowany.

Książka o wyszukiwarce

Brzmi przekomicznie, ale jakby nie patrzeć to właśnie wyszukiwarka indeksująca zawartość sieci internet spowodowała, że Google stało się dzisiejszą potęgą. Naturalnie powstanie wspomnianej usługi było tylko pierwszym krokiem, który bez kolejnych takich jak stworzenie Gmaila czy rozwój platformy Android mógłby okazać się niewystarczający. Nie mniej jednak – udało się i dziś gigant z Mountain View rozdaje karty na rynku technologii.

Zważając na to, jak istotny dla branży jest rozwój firmy, warto poznać jej historię, metodologię działań oraz twórców i obecnych zarządców. To pozwoli lepiej zrozumieć pewne niejasne ruchy koncernu. Z perspektywy dziennikarza technologicznego zapoznanie się z zawartością książki „Jak działa Google” zdaje się wręcz obowiązkiem, który wypełnię z przyjemnością.

Po co?

Dla was. Zdaję sobie sprawę z tego, że będzie to pierwsza recenzja książki na łamach Vipmultimedia, ale mam nadzieję, że ta forma tekstu przypadnie wam do gustu i będziecie oczekiwać kolejnych materiałów poświęconych literaturze. Nie byle jakiej, bo traktującej o nowych technologiach, mediach społecznościowych oraz tematach związanych z szeroko pojętym HiTech.

Cóż, zabieram się więc do lektury.

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...