SnapchatWindowsa

Snapchat dla Windows 10 Mobile – będzie czy nie?

Okazuje się, że Snapchat może już niedługo pojawić się w sklepie z aplikacjami dla mobilnych okienek. Tak twierdzi jeden z przedstawicieli Microsoftu.

SnapchatWindowsa

Dobrze, fraza „przedstawiciel firmy” to w tym przypadku lekkie nadużycie. Właściwie źródłem wspomnianej informacji jest jedynie twitterowe konto Hiszpańskiego wsparcia technicznego smartfonów Lumia. Tak czy inaczej – mówimy tuta o stosunkowo wiarygodnym podmiocie, którego zdanie może przedstawiać stan faktyczny. Problem w tym, że kłóci się to z przekonaniami obecnego szefa Snapchata.

Evan Spigel mówi NIE

CEO firmy wielokrotnie podkreślał swoją niechęć do „kafelków”. Mało tego – bez ogródek przekazywał, że o aplikacji Snapchat dla Windows 10 Mobile nie ma nawet mowy. Aby nie być gołosłownym wielokrotnie utrudniał życie użytkownikom mobilnej platformy systemowej od Microsoftu. W jaki sposób?

Zapomnij o zamiennikach

Swojego czasu żartowałem sobie, że Windows Phone Store (obecnie Windows Store) to raj dla „zamienników”. Wierzcie już nie, ale alternatywnych klientów usług było tam pod dostatkiem. Właściwie nie powinno to nikogo dziwić, gdyż oficjalnych programów wydanych przez wydawać by się mogło zainteresowane podmioty było w repozytorium Microsoftu, jak na lekarstwo.

SnapchatWindows

Jak nie trudno zgadnąć – można było znaleźć tam co najmniej kilka zamienników dla Snapchata, które działały całkiem nieźle. Sielanka trwała, lecz pewnego dnia Pan Spigel powiedział dość i rozpoczął blokowanie dostępu do serwisu aplikacjom firmy trzecich. Dodatkowo osoby korzystające z takowych mogły zostać ukarane banem. Dotkliwe prawda? Owszem, ale jakże skuteczne.

Jak widać nienawiść CEO Snapchata do Windowsa jest ogromna, w związku z czym powątpiewam w to, czy wspomniana na początku informacja okaże się prawdą. Jak myślicie?

Źródło: Twitter

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...