MyKronoz ZeSport Smartwatch slide

MyKronoz ZeSport – zegarek dla miłośników biegów przełajowych

Nie wszyscy lubią biegać na sportowej bieżni czy po ulicy. Spora grupa osób wybiera mniej przystępne tereny w postaci lasów czy łąk. Ponieważ zwykła opaska fitness może się do końca w tego typu terenie nie sprawdzić firma „MyKronoz” postanowiła wypuścić na rynek specjalny model przygotowany z myślą o miłośnikach biegów przełajowych.

MyKronoz ZeSport Smartwatch slide

Szwajcarski producent wyposażył „ZeSport” w nowe funkcje, których zadaniem jest ułatwienie treningu w nieco trudniejszym terenie niż ten, z którym mamy zwykle do czynienia na co dzień. Pierwszą z nich jest zamontowanie w zegarku procesora GPS, który nie tylko uchroni użytkowników przed zgubieniem się w głuszy, ale pozwala również na planowanie oraz monitorowanie trasy biegu.

Inną funkcjonalnością, która może okazać się przydatna w trakcie podejścia w górach – to wysokościomierz. Dzięki niemu będziemy w stanie kontrolować wysokość, na jakiej aktualnie się znajduje, co ma niemałe znaczenie przy procesie aklimatyzacji. Podczas wyprawy w góry istotną rolę ogrywają również warunki pogodowe, stąd umieszczenie w urządzeniu barometru. W modelu „MyKronoz ZeSport” znajdziemy też sensor promieni UV, który poinformuje nas o ich zbyt wysokim natężeniu. Obudowa urządzenia zgodna jest z certyfikatem „IP66”, co daje nam gwarancję jego wodoodporności.

Smartwatch MyKronoz ZeSPORT Screen 1

Oczywiście nowy produkt w ofercie szwajcarskiej firmy posiada wszystkie opcje, w które zaopatrzone są standardowe opaski fitness, czyli: możliwość sprawdzenia pokonanego dystansu, pulsu, ilości wykonanych kroków czy spalonych kalorii. Wszystkie te funkcje powinny pomóc w bardziej efektywnym rozplanowaniu aktywności fizycznej, co się jednoznacznie wiąże z szybszym osiągnięciu zamierzonych efektów.

Podczas przedzierania się przez trudno dostępne tereny nietrudno o zaczepienie gałęzi o kieszeń, co może zakończyć się niemiłą niespodzianką w postaci zgubienia telefonu. W przypadku, gdy sparowany smartfon znajdzie się poza zasięgiem zegarka, „ZeSport” powiadomi nas o tym, wydając z siebie odpowiedni alarm. W tego rodzaju sytuacjach idealnym rozwiązaniem wydaje się przedzwonienie za pomocą smartwatcha pod numer zagubionego telefonu.

„MyKronoz” został stworzony nie tylko z myślą o fanach sportów. Przy jego pomocy możemy również bezpośrednio z nadgarstka odebrać połączenie przychodzące, bez konieczności sięgania po telefon do kieszeni, torby bądź plecaka. Jeśli to wam nie wystarczy to sprzęt dodatkowo, powiadomi was o nowym SMS-ie, wiadomości e-mail czy równie ważnych wydarzeniach z życia waszych znajomych w mediach społecznościowych.

Smartwatch MyKronoz ZeSport Screen

Najważniejsze cechy produktu:

  • Technologia Bluetooth 4.0;

  • Kompatybilność: iOS 8 +, Android 4.3 +;

  • Dostępny w 8 kolorach;

  • Długość działania baterii: do 3 dni.

Debiut rynkowy inteligentnego zegarka „MyKronoz ZeSport” planowany jest na lato tego roku, a jego cena detaliczna ustalona została na kwotę 840 złotych.

Więcej informacji na temat nowego smartwatcha marki „MyKronoz” znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej szwajcarskiego producenta.

Źródło: MyKronoz

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...